Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

iPhone jako uniwersalny pilot - RedEye od ThinkFlood

lukashall 08 Gru 2009 22:37 3587 4
 • iPhone jako uniwersalny pilot - RedEye od ThinkFlood

  Wygodnie jest posiadać uniwersalny pilot do kina domowego, gdyż uciążliwe jest używanie 3 czy 5 różnych pilotów do każdego urządzenia w kinie domowym. RedEye od ThinkFlood jest doskonałym rozwiązaniem. Dzięki niemu z łatwością zamienisz swojego iPhona w uniwersalny pilot.

  RedEye od ThinkFlood używa stacji dokującej do iPhona i odpowiedniej aplikacji. Stacja dokująca jest kontrolowana przez WiFi przy użyciu odpowiedniej aplikacji, a następnie sygnał falami podczerwonymi wysyłany jest do kina domowego. Jest to doskonały sposób, by uniknąć bałaganu w salonie używając tylko stylowej stacji dokującej i twojego iPhona do obsługi kina domowego. Wiadomo, że posiadacze iPhonów chcą ich używać praktycznie do wszystkiego.

  RedEye jest dostępny już teraz za 188 dolarów (ok. 530 zł). Nie jest to dużo, biorąc pod uwagę fakt, że chcąc kupić naprawdę dobrego pilota uniwersalnego można wydać nawet więcej. Logitech Harmony 900 będzie cię kosztował 400 dolarów (ok. 1120 zł), a inne multifunkcjonalne piloty mogą kosztować do kilku tysięcy dolarów. Możesz dopasować przyciski w iPhonie według własnego upodobania oraz pogrupować urządzenia w makra, aby obsługiwać kilka z nich za pomocą jednego przycisku.

  Link

 • #2 09 Gru 2009 10:56
  ziras
  Poziom 16  

  A PDA z wbudowanym IRDA wystarczy zainstalować darmową aplikację do obsługi pilotów np. Novii Remote i mamy to samo za DUŻO mniejszą kasę.

 • #3 09 Gru 2009 14:55
  Przem188
  Specjalista EDA

  W Symbianie jest aplikacja polskiej produkcji Psiloga, także świetna, jak brakuje kodów, to program pobiera z internetu z bazy kilku tysięcy. Jak to nie wystarczy to znając specyfikację kodowania oryginalnego pilota można samemu kody stworzyć. Ech, te ciągle reklamowanie co ipod potrafi jest już nudne. Wystarczy że Apple "pierdnie" a smród roznosi się po wszystkich portalach z branży telekomunikacyjnej.

 • #4 09 Gru 2009 15:29
  marszalek_duck
  Poziom 17  

  Ja na WM 6 mam aplikacje i sobie przełanczam telewizor IRDą

 • #5 09 Gru 2009 18:25
  Fsoliebhaber
  Poziom 17  

  Przem188 napisał:
  Ech, te ciągle reklamowanie co ipod potrafi jest już nudne. Wystarczy że Apple "pierdnie" a smród roznosi się po wszystkich portalach z branży telekomunikacyjnej.


  Najprawdziwsza prawda. Gloryfikowanie możliwości tego urządzenia jest już naprawdę nieznośne.