Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie aktywnego konwertera rca

08 Gru 2009 22:42 1486 3
  • Poziom 10  
    Witam, w związku z tym iż jestem zmuszony do zachowania seryjnego radyjka w aucie (Fiat Bravo 2007), zakupiłem aktywny konwerter Bull Audio HLA-4 (wg jednego z niemieckich czasopism Car-audio wypadł najlepiej w testach, a wynalazki typu MTX re-q są niestety za drogie). Pojawiło się pytanko. Skąd najlepiej pociągnąć zasilanie do tego ustrojstwa, bo z całą resztą to nie będzie problemu. Czy w kostce ISO jest jakieś dodatkowe 12V, poza remote i zasilaniem do radyjka? Czy mogę ukraść zasilanie z kabelka 12V do radia i zaraz za tym dać bezpiecznik? Do zestawu jest dołączony kabelek z bezpiecznikiem AGU o oznaczeniu F0,5A250V.
    Proszę o pomoc, gdyż chce całą instalację wykonać sam, a to są dopiero początki.
  • Poziom 17  
    weź w rękę miernik, lub jakąneonówkę (bo w zależności od auta złącze załączane stacyjką jest czerwone lub żółte, choć najczęściej czerwone), w kostce zasilania ISO znajdź te dwa kolory i podepnij się pod jeden z nich.
  • Poziom 10  
    Czyli wszystcy jednogłośnie mówią by brać prąd z kostki ISO. Będę próbować w święta, a teraz wszystkim dziękuję