Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mp4 Digital Audio Player problem

nickmiznajdz 09 Gru 2009 08:07 4080 2
  • #1 09 Gru 2009 08:07
    nickmiznajdz
    Poziom 1  

Witam Was drodzy Forumowicze,

Mam taki problem, otóż moje mp4 ( Podaję link do zdjęcia: Zdjęcie Mp4 Troszeczkę się moje mp4 różni ale tylko tymi przyciskami na dole. ) niestety na kartoniku ani na mp4 nie ma podanej nazwy modelu ani nic innego, jest tylko MP4 DIGITAL AUDIO PLAYER zapewne chinska wersja odtwarzacza mp4 i otóż mam taki problem, ponieważ gdy wgralem do niego piosenki i włączylem mp4 to nie widać w ogole zadnych plików dzwiękowych (mp3, mp4 itp) nie wiem co jest grane ale w ogole nie wykrywa tych plików, może Wy wiecie jaki to problem ? Zauważyłem też, ze mp4 jest zle skalibrowane ale jak probowałem je skalibrować to się nie da, nie wiem dlaczego ale jak dotykam tego krzyzyka, zeby skalibrować to tak jakby nie trafiam w punkt.

Ver : 00.03.0007
    Date : 2008-02-27

Również po podłączeniu mp4 do komputera wyskakiwało : Znaleziono sprzęt : RockChip USB MP3 USB Device, RockChip USB SD USB Device.

Proszę Was bardzo o pomoc, z góry dziękuję, pozdrawiam Łukasz.

Regulamin, pkt 11:
    W temacie wiadomości należy dokładnie zawrzeć całą istotę wysyłanych informacji.
    W działach serwisowo - naprawczych w tytule należy obowiązkowo podać rodzaj sprzętu, markę i model naprawianego urządzenia jak również, w formie skrótowej lub symbolicznej, charakter uszkodzenia (problemu).

Proszę poprawić.
    [_P_]

0 2
  • #2 11 Mar 2010 15:34
    szary_wilczur
    Poziom 1  

Witam mam identyczny problem czy moze znalazło sie juz jakies rozwiazanie, czytałem że wymiana firmwera cos da,, ale sa to info nie potwierdzone, W sumie to nawet nie wiem jak sie wymienia oprogramownie, pozdrawiam,, cały dzien mecze sie z tym g... juz z sił opadam...:cry:

0
  • #3 11 Mar 2010 19:58
    _PREDATOR_

VIP Zasłużony dla elektroda

Wykopaliska zamykam zalecając zapoznanie się z regulaminem forum.
    Proszę napisać odrębny temat!

0