Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Logitech z 5500 subwoofer

09 Gru 2009 08:55 10341 12
  • Poziom 9  
    Otóż pytanko. Padł mi głośnik w soobwoferze i potrzebuje zamiennika żeby wstawić go do tej skrzyni. Szukałem już dużo w googlach i tutaj ale nie znalazłem żadnych konkretów. Zależy mi na tym. Aby pasował idealnie do tej skrzyni .....
  • Poziom 17  
    Jak chcesz to możesz otworzyć subwoofer, wtedy zobaczysz jaki numer ma głośnik chodzi o jakiś numer fabryczny, oznaczenie. Producenci nie pokazują najczęściej z jakich elementów tworzą swoje produkty, wiec trzeba to sprawdzić samemu. Po modelu głośnika dopiero będziesz mógł zacząć szukać zamiennika.
  • Poziom 9  
    Na odwrocie napisane jest :

Logitech
    170012-0000

766k
    ..ale nic nie znalazłem
  • Poziom 17  
    Ale wyciągnąłeś już głośnik? To może zrób mu zdjęcia i wstaw, może ktoś pozna co to za głośnik. Możesz tez pójść do sklepu audio jakiegoś, może tam Ci ktoś podpowie co kupić.
  • Poziom 34  
    Ladnie kolega pilowal zestawik, ze woofer nie wytrzymal :) Podejrzewam, ze nie ma szans dostania takiego glosnika. Musial bys poszukac roznych glosnikow o takim rozmiarze i pasujacej mocy oraz zasymulowac mu obudowe. Te ktory najblizej pasowal by do tej budy ewentualnie kupic i zamoncic.
  • Poziom 9  
    Zdjęcia wstawie wieczorem bo czas do pracy ruszać. Ps głośnik już jest dawno wyciągnięty. To co napisałem odczytałem z magnesu(od dołu) głośnika.....
  • Poziom 9  
    Logitech z 5500 subwoofer Logitech z 5500 subwoofer Logitech z 5500 subwoofer
    Logitech z 5500 subwoofer

Co do 4 obrazka - wymiary:

A-B 270mm
    C-D 260mm
    E-F 238mm

Moc subwoofera RMS [W] 188

strona producenta :
    Link

Ps. Brak membrany = ciekawość :)

I jeszcze jedno ... Jestem całkowicie zielony w sprawach technicznych. Znalazłem coś co przypasuje do skrzyni wymiarami ale jeśli chodzi o parametry to czarna magia dla mnie :
    Link
  • Poziom 27  
    Jeżeli głośnik ten ma średnice 25-26 cm, mogę Ci zaoferować Alphard SW 1003 P. Szczegóły na PW .
  • Poziom 9  
    A gdzie takiego dostać ?
  • Poziom 25  
    Masz tu kontakt do najbliższego dystrybutora:
    DISTRIBUTOR (Germany)
    Blue Planet Acoustic
    Mr. Nick Baur
    Email info@blueplanetacoustic.com
    Website www.blueplanetacoustic.com
    Phone +49.6173.324 357
    Fax +49.6173.324 358
    Address Koenigsbergerstr. 3a, 65760 Eschborn GERMANY

napisz im maila którego głośnika potrzebujesz, dostaniesz numer konta do wpłaty i wyślą ci glośnik.
  • Poziom 1  
    Jest tutaj jakas osoba co posiada te glosniki i mieszka w warszawie? Mi sie cos zwalilo bo subwoofer i lewy przedni pierdza i rzucaja gromami. Dlatego chcialbym podlaczyc u kogos panel sterujacy i sprawdzic czy problem lezy po jego stronie czy subwoofera. Oczywiscie nie za darmo, wchodzi w gre 25-50 zeta (czyli jedna flaszka do dwoch). Dodam ze zestaw jest juz po gwaracji dlatego takie rozwiazanie wydaje mi sie najsensowniejsze. Kontakt przez GG:9193878

Pozdrawiam!