Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic CQ-FX220N, zmieniarka Cd i odtwarzacz mp3

rymek9 09 Gru 2009 15:26 3689 4
  • #1 09 Gru 2009 15:26
    rymek9
    Poziom 8  

Witam,

Posiadam radioodtwarzacz Panasonic CQ-FX220N który ma możliwość podłączenia zmieniarki Cd i teraz pytanie czy jest możliwość podpięcia odtwarzacza mp3 do tego radia w taki sposób aby rozpoznawane było właśnie jako zmieniarka ? (tzn. chce podłączyć w te gniazda jakąś przejściówkę która zakończona będzie mini jack aby podłączyć sobie do niego odtwarzacz mp3). Z tego co przeczytałem (to były stare posty) zwykły kabel (2 chinch to mini jack) nie pomoże bo radio nie rozpoznaje urządzenia jako zmieniarki i tryb przełączania (radio > kaset > cd) działa tylko jako (radio < kaseta).

Panasonic CQ-FX220N, zmieniarka Cd i odtwarzacz mp3

Moja wiedza z zakresu elektroniki jest ograniczona (co widać w jaki sposób pisze posta).
    Proszę o pomoc

A i jeszcze jedno gdzieś znalazłem linka Kliknij tutaj gdzie widoczne są przejściówki czy któraś z nich mogłaby pomóc rozwiązać problem ??

0 4
  • #2 31 Sty 2010 12:46
    ukszens
    Poziom 1  

witam, udalo Ci sie rozwiązac ten problem, bo ja mam takie samo radio i tez chce mp3 podlaczyc, do tej pory korzystalem z kasety adaptera ale jakosc dzwieku nie jest za ciekawa

0
  • #3 23 Cze 2010 18:38
    rymek9
    Poziom 8  

Odświeżam temat...

Do tej pory korzystałem z kasety adapter ale z jakości tego urządzenia nie jestem zadowolony. Myślę że znajdzie się ktoś kto rozwiąże problem.

0
  • #5 06 Gru 2010 15:09
    Nawigator
    Poziom 33  

>>>Czy sądzicie że zakup takiego zestawu...
    Sądzimy że gołe kolorowe kabelki bez mikroprocesora z programem nie otworzą toru audio na wejściu zmieniarkowym.

N.

0
  Szukaj w 5mln produktów