Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan 200sx s14a. Lejace wtryski napelniaja cylindry.

09 Gru 2009 15:42 1824 3
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie. Mój problem polega na tym , ze po wymianie skrzyni biegow wtryski paliwa zaczely zalewac cylindry do pelna. Dodam ze auto ze zmienionymi wtryskami na 550ccm i komputer sterujacy apexi power fc. Diagnoza wydawala sie byc oczywista. otwarciem wtryskow steruje masa. wiec jej brak lub nie tak skrecone kable przy rozruszniku(Auto po wymianie skrzyni wiec tak zdiagnozowalem).Wszystko przejrzalem i wychodzi na to ze ok. Panowie jest jeszcze jakas mozliwosc?Czlowiek sie uczy cale zycie wiec napewno czegos nie wiem. Prosze o podpowiedz. Dziekuje
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Co zmierzyłeś na kostkacg wtrysków jest masa cały czas? Zasilane też? To odepnij wtyczkę od sterownika i zmierz powtórnie. Jak masa będzie to szukasz dalej, jak zniknie to dzwonisz przewody na zwarcie, jeśli takowego nie znajdziesz to posadziłeś sterownik.
    Proste jak drut.
  • Poziom 31  
    brak którejś masy . Przejżyj dokładnie skrzynię i silnik dookoła coś zostawiłeś luźne.
  • Poziom 9  
    Racja wtyczka ze sterownika na bok, a o mase chodzilo mi dlatego ze masa jest sygnalem do otwarcia wtrysku. po odpieciu wtyczki nie moze byc zadnego sygnalu?