Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partner闚

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produkt闚 TME
Europejski lider sprzeda篡 techniki i elektroniki.
Prosz, dodaj wyj徠ek elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Windows 7 x64 - zniekszta販ony d德i瘯

nubmaycry 09 Gru 2009 19:16 3290 6
  • #1 09 Gru 2009 19:16
    nubmaycry
    Poziom 8  

Witam.
    Posiadam Windowsa 7 w wersji Ultimate x64. P造ta g堯wna mojego komputera to Gigabyte MA770-UD3 z najnowszym BIOSem. Wszystko by這 ok do czasu, gdy zakupi貫m geniusy 2000A. Wcze郾iej korzysta貫m z tanich o鄉ioletnich mediatech闚, 0 basu ale gra造 豉dnie. Problemem jest w豉郾ie bass. Jest strasznie zniekszta販ony, jakby woofer znajdowa si w studni. Ci瞛ko mi to opisa, po prostu jest nie do zniesienia. Pomy郵a貫m sobie - ok genius, pewnie zepsute. Skombinowa貫m n闚ki A300 creative - to samo, basu nie da si s逝cha. Pomy郵a貫m - ten realtek ALC888 nie daje rady - i tym razem pud這, na creative audigy to samo. Nie pomagaj 瘸dne wersje sterownik闚, na ka盥ych to samo. Mysla貫m mo瞠 瞠 mam co z komputerem - nie! Na innej maszynie, z takim samym Athlonem II 250 i p造t g堯wn na w miar 鈍ie篡m windowsie - to samo. G這郾iki podpi皻e pod mptr鎩k - w porz康ku. Przekopuj googlark - bez efektu, wszystko co proponowali, do podobnych problem闚 i innych, ju wypr鏏owane. U篡wam na codzien foobara, ale nie omieszka貫m sprawdzic WMP i winampa, niestety to samo.
    Doszed貫m do wniosku, 瞠 to microsoft co skopci i pozostaje mi tylko czeka na jakiego service packa, ale mo瞠 si myl i co przeoczy貫m. Co dwie, albo lepiej - kilka tysi璚y g堯w, to nie jedna.
    Bardzo prosz o pomoc, doprowadza mnie to do szewskiej pasji i mam ochot to wszystko wyrzuci przez okno.

• #2 10 Gru 2009 13:48
    cliner
    Poziom 15  

nubmaycry napisa:
    Witam.
    Posiadam Windowsa 7 w wersji Ultimate x64. P造ta g堯wna mojego komputera to Gigabyte MA770-UD3 z najnowszym BIOSem. Wszystko by這 ok do czasu, gdy zakupi貫m geniusy 2000A. Wcze郾iej korzysta貫m z tanich o鄉ioletnich mediatech闚, 0 basu ale gra造 豉dnie. Problemem jest w豉郾ie bass. Jest strasznie zniekszta販ony, jakby woofer znajdowa si w studni. Ci瞛ko mi to opisa, po prostu jest nie do zniesienia. Pomy郵a貫m sobie - ok genius, pewnie zepsute. Skombinowa貫m n闚ki A300 creative - to samo, basu nie da si s逝cha. Pomy郵a貫m - ten realtek ALC888 nie daje rady - i tym razem pud這, na creative audigy to samo. Nie pomagaj 瘸dne wersje sterownik闚, na ka盥ych to samo. Mysla貫m mo瞠 瞠 mam co z komputerem - nie! Na innej maszynie, z takim samym Athlonem II 250 i p造t g堯wn na w miar 鈍ie篡m windowsie - to samo. G這郾iki podpi皻e pod mptr鎩k - w porz康ku. Przekopuj googlark - bez efektu, wszystko co proponowali, do podobnych problem闚 i innych, ju wypr鏏owane. U篡wam na codzien foobara, ale nie omieszka貫m sprawdzic WMP i winampa, niestety to samo.
    Doszed貫m do wniosku, 瞠 to microsoft co skopci i pozostaje mi tylko czeka na jakiego service packa, ale mo瞠 si myl i co przeoczy貫m. Co dwie, albo lepiej - kilka tysi璚y g堯w, to nie jedna.
    Bardzo prosz o pomoc, doprowadza mnie to do szewskiej pasji i mam ochot to wszystko wyrzuci przez okno.
    A jakies kodeki zapodales?Czy tylko to co w systemie?Mam ten sam system,karte Creative,glosniki takie zwykle jakies 5.1 i brzmi to normalnie.

• #3 10 Gru 2009 18:00
    nubmaycry
    Poziom 8  

Systemowe kodeki, klite, nawet jakie win7codecs wygrzeba貫m i te to samo.
    To ciekawe, 瞠 u ciebie jest w porz康ku. W takim razie problem mo瞠 le瞠 w MA770-UD3, co jednak nie wydaje si bardzo prawdopodobne. Trzeba dalej kombinowa w takim razie. Dzi瘯i i prosz o wi璚ej wskaz闚ek.

• #4 10 Gru 2009 18:39
    beo
    Poziom 36  

A kolega pr鏏owa zaj望 si Equalizer'em? Sterownik z regu造 oferuje wiele funkcji ustawie d德ieku. Proponuj troszk poszpera .

• #5 10 Gru 2009 21:51
    nubmaycry
    Poziom 8  

Niestety pr鏏owa. Wy陰czenie basu pomaga, ale ja jednak ten bas chc mie.

• #6 10 Gru 2009 23:41
    beo
    Poziom 36  

Czy瘺y polaryzacja po陰cze subwoofer'a zosta豉 zamieniona? A delikatnie basy obni瘸 pr鏏owa貫?

• #7 11 Gru 2009 09:32
    nubmaycry
    Poziom 8  

Tak, i na g這郾ikach pokr皻貫m (2 r騜ne zestawy) i przez EQ. Pomaga tylko zmniejszenie bas闚 do minimum, ale wtedy lepszy d德i瘯 mia貫m na tanich pierdziawkach.
    Te si troch znam na komputerach, ale w tym przypadku nie potrafi sobie poradzi, chyba wszystko co mi przysz這 do g這wy wypr鏏owa貫m, dlatego prosz o pomoc. Mam zamiar jeszcze po篡czy od znajomego dvd z 7 x64 oem i przeinstalowa, bez aktywacji naturalnie, w celach testowych na 30 dni, wi璚 prosz nie atakowa mnie o piracenie. Mo瞠 mam jak捷 dziwn wersj.

Edycja: Jestem 鈍ie穎 po reinstalacji, nic nie instalowane - to samo...

Edycja2: Wygrzeba貫m gdzie star p造tk z XP, problem tam tak瞠 wystepuj! Wi璚 problemem pewnie jest moja p造ta g堯wna, gigabyte ma770-ud3 rev 2.0. Ten temat mo積a zamkn望, zapraszam do nowego tematu w dziale hardware.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produkt闚 TME