Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

namierzanie numer imei telefonu po nr telefonu

thomson999 09 Gru 2009 21:35 7944 1
  • #1 09 Gru 2009 21:35
    thomson999
    Poziom 1  

Witam : ) mam jedno pytanie czy jest możliwe namierzenie przez policje i operatora sieci po numerze telefonu numer IMEI i jeżeli tak czy policja się tego podejmuje w sprawie o kradzież do 20 000 pln. Zostałem okradziony w nie typowy sposób a mianowicie złodziej, najprawdopodobniej jeden z byłych lub aktualnych moich pracowników który miał dostęp do nr karty i klienta hurtowni zamówił telefonicznie i odebrał ze współpracująca ową hurtownią towaru na 20 000 zł. Od policji nie słyszałem żadnych wieści odkąd zgłosiłem kradzież. Jeżeli myślę prawidłowo mogli by użyć numer telefonu z którego były składane zamówienia na okrągłą sume 20 000 zł : ( za pomocą nr imei do znalezienia innych numerów które były używane w telefonie złdzieja, wziąć biling tych numerów i na tej podstawie dojść do tego przestępcy. Mam nadzieje ze coś zdziałam bo funkcjonuje dopiero 2 lata na rynku i 20 000 to spora sumka ...

0 1
  • #2 09 Gru 2009 21:46
    tuning86
    Poziom 15  

Heh to polska jest, po imei kazdy tel namierzy, tylko kto to zrobi, swoja droga w branzy mechanicznej mozna oddac spowrotem towar, mysle ze z innymi hurtowniami tak samo jest. Wiec watpie zebys za to płacił , jedynie to tylko balagan ci zrobiłi i to pewnie nie zanic :-).

0