Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer n35 - po wymianie baterii nie ładuje

10 Gru 2009 07:04 3804 7
  • Poziom 16  
    Witam
    Wymieniłem baterię w Acerze n35 i system jej nie widzi oraz po rozładowaniu palmtop jej nie ładuje. To już druga bateria, która zachowuje się tak samo. Dla sprawdzenia podmieniłem baterię na pierwotną i okazuje się, że poza tym, iż jest słąbiutka, to potrafi się naładować (ale trzyma tylko 5 minut) oraz system ją widzi. Co jest z tymi nowymi bateriami?

• Poziom 43  
    Masz pewność że są dedykowane dla tego modelu ?
    Ogniwa maja elektronikę - nie można sobie przekładać ich dowolnie z modelu do innego modelu.
  • Poziom 16  
    Zdecydowanie jestem pewien, że tak jest na pisane zarówno na opakowaniu jak i na baterii. i to zarówno przy pierwszej jak i przy drugiej baterii. Pierwszą wręcz reklamowałem, dlatego dostałem drugą.

• Poziom 43  
  • Poziom 16  
    Z nazwą firmy - kto to wie (pewnie jakiś noname). Bateria litowo-polimerowa 2000mAh. Chociaż na opakowaniu istnieje zapis BP50. Może to i nazwa...
  • Poziom 10  
    Witam

Odkopuje troszkę stary temat ale też mam problem z moim Acerem. Nie był używany z 3-4 lata teraz po uruchomieniu bez ładowarki nie chciał się włączyć. Normalnie wykrywał baterię w menu było napisane że ją ładuje ale czerwona dioda się nie świeciła ani nie mrugała no i stan naładowania baterii cały czas był 0%. Wymieniłem baterię (na dedykowaną do tego urządzenia) Acer ja widzi, w menu status ładuje, dioda czerwona mruga ale ładował się całą noc i nadal jest 6% (stan naładowanie się nie zmienił) Co zauważyłem jeżeli wyłączę urządzenie na tym wyłączniku u góry po lewej stronie to czerwona dioda gaśnie i palm przestaje się ładować. Ładowarkę też kupiłem nową ale nie dało to żadnego efektu.
    Dacie radę coś pomóc?
    Z góry dzięki...
  • Moderator - GSM
    Cytat:
    Nie był używany z 3-4 lata

Bateria do wymiany.
  • Poziom 10  
    Cytat:
    Normalnie wykrywał baterię w menu było napisane że ją ładuje ale czerwona dioda się nie świeciła ani nie mrugała no i stan naładowania baterii cały czas był 0%. Wymieniłem baterię (na dedykowaną do tego urządzenia)

Już wymieniłem na nową. To co jeszcze raz ja wymienić? reklamować?
    :|