Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AUDI DELTA CC - nie potrafię wyłączyć (RDS?)

10 Gru 2009 10:44 3044 5
 • Poziom 2  
  Mam prośbę do fachowców. W audi a8 do 98r. oryginalnie jest audi delta cc, nie potrafię wyłączyć RDS, albo innej funkcji przez którą nie mogę ustawić własnej stacji na której nie mam żadnego radia - potrzebne do transmitera FM, bo zaraz zaczyna głośno pikać i przełącza na inną stację, u znajomego było to samo. próbowałem ustawiac manualnie trzymajac strzałki góra, dół i także nic z tego, dalej ten sam problem. Proszę bardzo o pomoc.
 • Poziom 17  
  Spróbuj wyłączyć RDS, potem ustaw stacje (wprowadź do pamięci), potem włącz RDS.
  RDS włącza się przez naciśniecie guzika "RDS" przedostatni guzik na dole włączenie jest sygnalizowane lampką nad guzikiem. Jeśli jest słaby sygnał to może tak być ze radio pika. Miałem podobny problem z innym radiem, ale przypuszczam ze w ten sposób uda się go rozwiązać.
 • Poziom 2  
  A jak mógłbym wyłączyć tp? ono jest cały czas, a próbując je wyłączyć, włącza mnie sie memory tp i leci chwile kawałek chyba nagranego utworu i po zakończeniu z powrotem włącza się tp. Wydaje mnie się że tu musi być jakaś kombinacja klawiszy, przytrzymując jakieś przyciski, tylko nie wiem jakie. Chodzi mi wyłącznie o to żeby nie pikało i nie zmieniało samoczynnie radiostacji. Nie mam pojęcia jak to zrobić, już próbowałem bardzo wiele rzeczy.
 • Spec od car audio
  Długo przytrzymaj.
 • Poziom 2  
  Przytrzymując TP znów mam inny problem, wyskakuje mi na wyswietlaczu memory tp-0 i po chwili radio sie wylacza. Po włączeniu TP jest z powrotem.