Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Autoalarm HPA + zamek centralny Mera-Błonie - jak podłączyć

Krazykilla 10 Dec 2009 15:33 7579 3
    Krazykilla
    Level 12  
    Witam! Mam samochód marki Opel Corsa C 4d z autoalarmem Meta Systems HPA. Zakupiłem ostatnio zamek centralny firmy Mera-Błonie wyprodukowany dla tego modelu samochodu. Problemem dla mnie jest podłączenie zamka do autoalarmu. Poniżej załączam wycinek instrukcji montażu alarmu oraz zamka centralnego:

Autoalarm HPA + zamek centralny Mera-Błonie - jak podłączyć Autoalarm HPA + zamek centralny Mera-Błonie - jak podłączyć

Od kabla wchodzącego do centralki zamka wychodzą 4 gołe kable - czerwony, czarny, brązowy i fioletowy. Domyślam się, że czerwony i czarny to +12V i masa, a pozostałe dwa służą do podłączenia zamka do autoalarmu, ale nie jestem pewien jak je podłączyć. Proszę o jakieś wskazówki ludzi, który już to kiedyś robili, lub po prostu się na tym znają.

Gdyby były jakieś wątpliwości to pełna wersja instrukcji montażu alarmu dostępna tutaj: https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=4347701#4347701

Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za pomoc!
    jkm73
    Level 21  
    niebiesko bialy i czerwono bialy łączysz z czarnym od alarmu,na nieb-zółtym masz impuls zamknij a na czer-żółtym impuls otwórz, te 2 statnie połączyć z brązowym i fioletowym sterownika zamka
    Krazykilla
    Level 12  
    W tej kolejności: nieb-żółty do brązowego, a czerwono-żółty do fioletowego ?
    User removed account
    User removed account