Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Autoalarm HPA + zamek centralny Mera-Błonie - jak podłączyć

10 Dec 2009 15:33 7138 3
  • Level 12  
    Witam! Mam samochód marki Opel Corsa C 4d z autoalarmem Meta Systems HPA. Zakupiłem ostatnio zamek centralny firmy Mera-Błonie wyprodukowany dla tego modelu samochodu. Problemem dla mnie jest podłączenie zamka do autoalarmu. Poniżej załączam wycinek instrukcji montażu alarmu oraz zamka centralnego:

Autoalarm HPA + zamek centralny Mera-Błonie - jak podłączyć Autoalarm HPA + zamek centralny Mera-Błonie - jak podłączyć

Od kabla wchodzącego do centralki zamka wychodzą 4 gołe kable - czerwony, czarny, brązowy i fioletowy. Domyślam się, że czerwony i czarny to +12V i masa, a pozostałe dwa służą do podłączenia zamka do autoalarmu, ale nie jestem pewien jak je podłączyć. Proszę o jakieś wskazówki ludzi, który już to kiedyś robili, lub po prostu się na tym znają.

Gdyby były jakieś wątpliwości to pełna wersja instrukcji montażu alarmu dostępna tutaj: https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=4347701#4347701

Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za pomoc!
    [22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
  • Level 21  
    niebiesko bialy i czerwono bialy łączysz z czarnym od alarmu,na nieb-zółtym masz impuls zamknij a na czer-żółtym impuls otwórz, te 2 statnie połączyć z brązowym i fioletowym sterownika zamka
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
  • Level 12  
    W tej kolejności: nieb-żółty do brązowego, a czerwono-żółty do fioletowego ?
  • User removed account