Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

POLSAT za granicą...

kofiniusz 06 Lip 2004 17:22 4430 9
  • #1 06 Lip 2004 17:22
    kofiniusz
    Poziom 10  

MAm pytanie odnosnie dekodera np polsatu, moja siostra jest za granica i wlasnie ostatnio cos sie zablokowalo i nie ma polskich programow a ma jakis tam dekoder (we włoszech) i obiło mi sie cos o uszy ze ktos jest we włoszech i ma nasz dekoder polski i ktos oplaca mu raczunki w polsce a on oglada sobie tam polskie programy, czy to mozliwe, jak mam pomoc mojej siostrze zwazajac na to ze wykupienie tam jakiejs karty czy jakos tak (nie znam sie na tym) kosztuje bagatela koło 200Euro, jesli ktos wskaze mi chcociarz poszlake gdzie moge szukac pomocy, albo moze samego dekodera, to bede wdzieczny, pozdro

0 9
  • #2 06 Lip 2004 18:16
    darekwincel
    Poziom 10  

witam-mieszkam w niemczek i tez mam problem z polska telewizja.oficjalnie niemozna kupic tunera z karta jezeli nie masz polskiego meldunku-mozesz kupic siostrze tuner z karta w polsce na siebie.przeslac jej komplet a samemu oplacac abonament.ewentualnie skontaktuj sie na mojego emila albo gg--pozdrawiam darek nürnberg

0
  • #3 06 Lip 2004 19:31
    kofiniusz
    Poziom 10  

OK, tylko nie mam tego twojego GG:) Ogolnie to juz dzieki wogole za odpowiedz ale myśle że mogłbys mi pomoc :D Napsz e -mail z numerem GG na moj e-mail kofi34(malpa)wp.pl ALbo napisz po prostu na GG 1732366 Dzieki

0
  • #4 06 Lip 2004 20:43
    Adam72
    Poziom 14  

Co się zablokowało ? Jakie programy są jakich, nie ma ?
    Jaki jest komunikat na ekranie ? I jaki to jest dekoder ?

0
  • #5 06 Lip 2004 21:06
    kofiniusz
    Poziom 10  

Nie mam pojecia, siostra zadzwonila i mi o tym powiedziala. Ja sam tego nie mialem okazji zobaczyc, ale cos z Kodowaniem..:)

0
  • #6 07 Lip 2004 00:46
    Adam72
    Poziom 14  

Jak może to niech jeszcze raz zadzwoni i opisze dokładnie co się stało.
    Dekoder polsatu może być zblokowany przez:
    CAM LOCK - zablokowany przez polsat gdy się nie płaci abonamentu.
    Może się zablokować od tak sobie /stop klatka i koniec, nic nie działa/
    - wyciągnąć wtyk zasil. odczekać i włączyć ponownie. /w THOMSONIE nacisnąć RESET/.
    Może być PROBLEM Z ODBIOREM SYGNAŁU... sprawdzić połączenie anteny, ustawienia itd. Ostatnio też zaczęły padać same karty /FTA działa, kodowane głupieją/. Jutro będę po 21 na elektrodzie, służę pomocą.
    Pozdrawiam. /I dokładnie jaki to jest dekoder /SAGEM, SAMSUNG, THOMSON czy ECHOSTAR/

0
  • #7 07 Lip 2004 15:44
    kofiniusz
    Poziom 10  

Mozliwe że to ja namiesząłem :) Ale chodzi o to ze to nie jest polski dekoder, to jest jakis zagraniczny, a dokładniej Włoski i do tej pory odbieralo na nim Polsat i TVN a terz cos zostało zablokowane, czy zakodowane. Coś słyszałem że wystarczy kupic jakąś karte do dekodera w polsce żeby działało ale kompletnie się na tym nie znam i nawet nie mam pojęcia gdzie mam z tym iść, Dzieki za Odpowiedzi i Pozdro All :D

0
  • #8 07 Lip 2004 19:01
    erneest
    VIP Zasłużony dla elektroda

TVN i TVN7 nadają niekodowane na częstotliwości 12322MHz, polaryzacja H, sr 27500, fec 3/4 . Polsat jest nadawany free na 11.413 MHz, polaryzacja H, s/r 6200, fec 7/8. Oba oczywiście nadawane są z HotBirda.

0
  • #9 07 Lip 2004 21:10
    kofiniusz
    Poziom 10  

Sorry, ale nie mam pojęcia o co chodzi :( Nie jestem obeznany wogole w tych sprawach, i nie wiem nawet jaki to dekoder, wiem tylko że chyba potrzebna jest jakas karta, ile moze ona kosztowac i gdzie moge cos takiego dostac? Pozdro

0