Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Daewoo Lanos abs kod błędu 46 i 86 czego to błąd

10 Gru 2009 18:32 3611 7
  • Poziom 13  
    Jak w temacie.Diagnozowalem orginalnym skanerem abs i wyrzyca 46 i 86.Skaner jest w jezyku niemieckim i nic nie rozumie.Kontrolka zapala sie po ruszeniu z miejsca.Po samym zapaleniu gasnie.Moze ktos podpowie czego sie czepiac
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 26  
    Czujniki prędkości kół do sprawdzenia .
    Pozdrawiam.
  • Poziom 33  
    Takiego nr. błędu to chyba tylko po miganiu. Odczytaj w EOBD.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 13  
    w wartosciach rzeczywistych wszystkie predkosci kol poprawne.Jeszcze jakies sugestie
  • Poziom 26  
    janusz2008 napisał:
    Takiego nr. błędu to chyba tylko po miganiu. Odczytaj w EOBD.

Scan100 podaje kody błędów w takiej formie. Niestety nie mam teraz dostępu do danych serwisowych bo jestem na urlopie, ale z tego co sobie przypominam to 46 to nieprawidłowa praca zaworu któregoś koła z tyłu, a 86 to zasilanie. W każdym bądź razie prawdopodobnie - pompa ABS'u zaczyna padać, ale autor niech sobie do przekaźnika ABS'u zajrzy tak rutynowo - pod nogami pasażera jest.
  • Poziom 13  
    Zagladalem styki czyste.Sam prowadze warsztat elektroniki ale nie mam danych do tego auta.Tez tak mi sie wydawalo ze chodzi o jakis zawor ale nie rozumialem ktory.Macie moze jakis schemat tego modelu bo autodata workshop i esi nic nie ma
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Będzie szybciej jak podasz tekst ze scana
    a po za tym to opel więc pewno prawy tył
  • Poziom 11  
    tomek101 napisał:
    Jak w temacie.Diagnozowalem orginalnym skanerem abs i wyrzyca 46 i 86.Skaner jest w jezyku niemieckim i nic nie rozumie.Kontrolka zapala sie po ruszeniu z miejsca.Po samym zapaleniu gasnie.Moze ktos podpowie czego sie czepiac

Witam
    jeżeli usterka nie usunięta, to proponuje sprawdzić wieńce zębate na półosiach, mogą być gdzieś pęknięte i czujnik to wychwyci