Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kompletnie się nie znam...

06 Sty 2003 21:06 2370 12
  • Poziom 16  
    Może proste ale nie umiem, próbowałem ale nic. Mam problem jak wyłączyć we własnym telefonie pocztę głosową, jestem użytkownikiem IDEI.
  • Poziom 22  
    Z tego co wiem to nie ma kodu na wyłączenie poczty. Trzeba zadzwonić do biura obsługi *22.
  • Poziom 29  
    Jest kod Mam spis ale w zakładzie.Jak dobrze pamiętam (PLUS GSM dla NOKII ale chyba nie tylko jest ##32*).Ale muszę sprawdzić.
  • Poziom 18  
    W Idea jeśli phone jest na abonament to tylko *22 i na podstawie hasła do kontraktu wyłącza konsultant, w Popie trzeba mieć Puk żeby też konsultant wyłączył pocztę ! Wierzcie mi robię w tej firmie 8)
  • Poziom 12  
    Dobrze gada dac mu browara :D pozdrawiam wspolpracownika 8)
  • Poziom 16  
    Takie rozwiązania z tym dzwonieniem to mnie kompletnie nie interesują gdyż nie mam zamiaru płacić, za coś czego nie chciałem i co przysparza wielu osobom chcących wysłac mi sygnał, by przypomnieć o czymś. SMS of course lepiej sobie z tym radzi... Może inaczej a jak pójdę do salonu to chyba nic nie zapłacę??
  • Poziom 18  
    podzielam zdanie kolegi yudea w tamtym roku prawie wszystkim którzy mieli wyłączoną pocztę ponownie ją włączyła bez żadnej zgody ani błogosławieństwa i oczywiście za ponowne wyłączenie każdy wybecelował 1 zł od zdarzenia -czysty zysk też próbowałem jest kod którym się wyłącza pocztę ale w yudeji nie działa
    jedyny sposób *22

pozdrawiam
  • Poziom 12  
    irc czy moglbys mi zdobyc numer puk do mojego POP :lol: a
  • Poziom 18  
    Musisz wysłać kartę rejestracyjną (jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś 8) ) i ksero dowodu. Do teg onapisać na dole "Proszę o padanie kodu PUK" i zanieść , do byle którego salony i poprosić o przesłanie faksem na (022) 588 78 93. Numer chyba ten, niech sprawdzą - powinny mieć :lol: Vitex też w tym siedzisz ? :D
  • Poziom 12  
    irc ale ja potrzebuje PUK 2. czy to tez mi wysla a moze znasz ten kod
  • Poziom 18  
    To pisz że chodzi o Puk2 !!! Z tym jest gorzej :( Na życzeni klienta, odpłatnie(ale nie wiem jak jest z POPem) i chyba w salonie firmowym. U nas w salonie czegoś takiego nie załatwiamy 8)
  • Poziom 23  
    Dlatego mówią "judea" :) W zasadzie w każdej sieci jakiś sęk znajdziemy, ale ja jakoś więcej ich widzę właśnie w Idei. Brak obiektywizmu ? :D