Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cyfra + Nka na jednej antenie przez C+

11 Gru 2009 12:53 2678 8
  • Poziom 16  
    Witam

Mój tata ma C+ tuner Strong i ma tam wejście i wyjście

Ja od wczoraj posiadam n-ke nbox hdtv ten biały. I sprawa wygląda następująco.

Podpinam do wejścia konwerter do C+ i wyjście leci do mojego pokoju na nke i sygnał jest, ale jak tata przełączy się na satelity z hotbirda na c+ to u mnie brak sygnału.

Jak to zrobić? konverter to fullband.

Zastosować TWIN czy jakoś to da się zrobić bez kosztów?
  • Warunkowo odblokowany
    Konwerter TWIN!
  • Poziom 16  
    Tylko konwerter TWIN. Przelotka do drugiego tunera działa tylko i wyłącznie gdy jest wyłączony do trybu Stand By.
  • Warunkowo odblokowany
    Konwerter TWIN (coś od GoldStar-a) lub jak masz duża talerz to zez możesz robić.

Dodano po 1 [minuty]:

ale do zeza drugi konwerter potrzebny.
  • Poziom 16  
    Talerz mam 80 chyba, nie mam teraz za dużo kasy, jaki polecacie najtańszy i dobry twin żeby to w ogóle działało?
  • Warunkowo odblokowany
    GoldStar na aledrogo za 40 zł bardzo trwałe jak na twin'y
  • Warunkowo odblokowany
    Pewne i sprawdzone konwertery INVERTO.
  • Poziom 21  
    Nie rób przez przelotkę,kup twina,bo szlak trafi głowicę Stronga,tunery n-ki palą głowice tunerów podpiętych przez przelotkę.
  • Poziom 11  
    Twin to jedyne rozsądne rozwiązanie.
    Prze wyjście w strongu możesz oglądać kiedy strong jest w standby lub jeśli obaj będziecie oglądać kanały z tej samej polaryzacji. Ty tvp21 a tata tvp2 - bo to z jednego transpordera leci ;)

Waluś90 napisał:
    Konwerter TWIN (coś od GoldStar-a) lub jak masz duża talerz to zez możesz robić.

Dodano po 1 [minuty]:

ale do zeza drugi konwerter potrzebny.

Kolego z zeza to możesz skorzystać kiedy chcesz coś z astry i Hotbirda pooglądać - jednej pozycji satelity zezem nie osiągniesz nawet jeśli będziesz miał talerz 120 i większy - nie dawaj na przyszłość rad kiedy do końca nie jesteś tego pewien

PZDR :)