Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmiana z Heyah na Orange?

MarekPPN 11 Gru 2009 13:25 2132 3
  • #1 11 Gru 2009 13:25
    MarekPPN
    Poziom 35  

Witam.
    Od początku istnienia Heyah jestem jego użytkownikiem. Jest to sieć, która nigdy mnie nie zawiodła. Z zasięgiem nigdy nie miałem problemów.

Jako, że "dorwałem" starter Nowe Orange Go z bardzo łatwym, firmowym numerkiem zastanawiam się nad zmianą.

Jak w Orange rozkładają się koszta SMS w sieci i poza nią. W Heyah SMS-y w sieci są za darmo bez żadnych pakietów. MMS-y w Heyah to 40 groszy.

Dodam jeszcze, że często korzystam z mobilnego internetu. Tutaj wiem, że Heyah nie ma żadnego konkurenta, bo to 2 grosze za 100 KB, a jak to wygląda wszystko w Orange?

Pozdrawiam.

• #3 11 Gru 2009 13:46
    MarekPPN
    Poziom 35  

Widzę, że Orange jest z 10 lat za Heyah...
    Więc mój wybór jest prosty.

• #4 11 Gru 2009 14:03
    Villen
    Poziom 21  

Jeśli chodzi o mobilny internet to rzeczywiście - Orange nie oferuje nic ciekawego (chyba że chodzi o sam internet, to ostatnie promocje (2GB za 9zł) są bardzo ciekawe).

W NOG stawka zalezy od kwoty doładowania - im wyższa, tym mniej się płaci.
    Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z NOG. Doładowywując raz na 5 miesięcy kwotą 100zł w sieci mam sms'y po groszu i minuty po 20gr bez pakietów. A faktem jest to, że 3/4 moich znajomych i cała rodzina siedzi w Orange, więc wątpię by inny operator zapewnił mi lepsze warunki.

No ale co człowiek to opinia i każdy potrzebuje czegoś innego.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo