Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki wzmacniacz 2 Ohm,300-400W rms,budżet do 300zł.

12 Gru 2009 17:41 2408 7
  • Poziom 20  
    Witam.

Sprzedałem koledze ostatnio głośnik Pioneer Ts-W307d4 głośnik dwu cewkowy 2x4 Ohm więc można go spiać na 2 albo 8 Ohm.

Głośnik według mnie potrzebuje 300-350W rms zeby dorze zagrac.

Jaki wzmacniacz do tego głośnika był by najlepszy.

Niestety kwota jaka dysponuje kolega to max 300zł.

Szukałem na allegro i w tej cenie nic powyzej 200W rms nie znalazłem.

A z tego co wiem to 200W to jest nic na ten głośniczek.

Co w takim razie proponujecie ?

Dodano po 25 [minuty]:

doszukałem sie 300W JBL, JBL BP300.1 ale mysle zeby to czysto grało to wyciagnie sie z niego tylko 250W wiec czekam na wasze propozycje ;)
  • Poziom 21  
    Buko, Ty chyba coś kombinujesz ;) .Lepiej pożycz 'stówkę' kolesiowi, i niech kupi coś, co tym głośnikiem Pioneer zagra normalnie, np. ten Axton (833337119) - a swoją drogą czym Ty go zasilałeś? ;)
  • Poziom 35  
    W dziale giełda jest Carpower Wanted 2/300 500W RMS godny uwagi i warto by dołożyć te 50zł i mieć już cos konkretnego. Ewentualnie mogę jeszcze polecić Crunch PZi2250.
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    Mateusz, ale te wzmacniacze się przepalą przy dwóch omach, a przy ośmiu nie będą miały mocy
  • Poziom 20  
    Ja zasilalem go JBL 1201.1 przy 400W troszeczke strzelał na niektorych kawalkach ale jeszcze chodzi ;) mysle ze 350W to by było jego bezpieczne maximum.
    Najchetniej zamiast mu pozyczac 100zł to bym sprzedał tego pionka komus innemu a kupil mu 2x2ohm i wtedy bym latwiej znalazł wzmacniacz a ze jest jak jest to musze cos wykminic do 300zł zeby to w miare grało on rewelacji nie musi miec. Ale 250-300w rms minimum musi mu zostac podane.
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Nie doczytałem że pioneer ma 2ohm. Przepraszam za mój błąd. Axton był by w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Także nie ma co szukać tylko zastanowić się nad tym axtonem.
  • Poziom 20  
    Nom ten axton nie jest zly napewno lepszy od tego jbl co podalem wyzej.
    Do pionka az swiat ciekawe czy za 350zł sprzeda ;] albo 360zł wraz z wysyłka ;D
    Dzieki Panowie za info.
  • Poziom 29  
    Siemka,

Axton C 109 to całkiem ciekawy wzmak ... w tej cenie z mono raczej już nic sensownego nie ma ....