Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z programowaniem pilota st800PC

maxiodg 13 Dec 2009 13:05 3161 0
    maxiodg
    Level 1  
    Witam
    Posiadam VW Polo z roku 2002 z autoalarmem challenger st800 PC. Alarm ten był zamontowany fabrycznie tzn. samochód kupiłem już z zainstalowanym alarmem i mam do niego dwa piloty oraz dwa małe kluczyki do jakiejś stacyjki pod maską. Od jakiegoś czasu oba piloty popsuły się i działa w nich tylko jeden przycisk do rozbrojenia systemu. Ale też dioda w samochodzie po naciśnięciu przycisku w pilocie mruga jednak bardzo słabym światłem. Zakupiłem nowy pilot i chciałem go sam zaprogramować jednak w instrukcji jest napisane, że aby to zrobić należy przytrzymać ukryty wyłącznik przez 10 sekund na początku myślałem że chodzi o tą stacyjkę na mały kluczyk która znajduje się pod maską ale gdy przekręcam kluczykiem i czekam dziesięć sekund (oczywiście wcześniej postępuję tak jak jest w instrukcji) nic się nie dzieje a z opisu wynika że powinno być wtedy potwierdzenie programowania 1 sygnałem syreny.
    Czy może być jakiś inny ukryty wyłącznik??? Bo w instrukcji jest napisane "przytrzymać wciśnięty ukryty wyłącznik przez 10 sekund" a ten mały kluczyk raczej do tego opisu nie jest odpowiedni:|
    Bardzo proszę o pomoc.
    Pozdrawiam: maxiodg