Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

SONY MiniDisc Podłączenie mp3

Kostek[PL] 13 Dec 2009 17:49 2586 8
    Kostek[PL]
    Level 10  
    Witam,mam radioodtwarzacz "SONY " ale niestety nie ma on nawet CD tylko MiniDisc i radio.Chciałbym podłączyć do tego odtwarzacz mp3 (wejście mini jack) ale nie wiem jak podłączyć i włączyć odtwarzanie sygnału z kabla...:( znalazłem instrukcje na elektrodzie obsługi tego ale nie ma tam nic o podłączeniu.
    Więc takie jedyne wejście na moje oko to :"bus audio in" ale wg instrukcji tam jest jeszcze potrzebny jakiś "selektor źródła?" czy to oznacza ,że w to wejście mam wpiąć kabel i muszę mieć ten selektor? chce podłączyć tylko jedną rzecz .NIe mam kabla 2x chinch-na mini jack dlatego pytam czy to możliwe ,że to będzie grało?Jeśli tak trzeba zrobić to kupię taki kabel.CZy do tego radia można podłączyć w ogóle mp3?bo gdzieś w internecie czytałem ,że w tych radiach to nie taka prosta sprawa...
    a jesli nie to jak nagrać coś na minidisc?

Proszę o pomoc ponieważ jestem "świeży" w tej dziedzinie ...

Pozdrawiam
  • Helpful post
    ajpier
    Level 36  
    Kup se transmiter FM i ciesz się muzyką nie tylko z MP3 a także z pendrive lub karty SD.
    Kostek[PL]
    Level 10  
    To jest jakiś pomysł ale wolałbym nie miec kolejnej rzeczy którą muszę wyciągać za każdym razem.. ale dziękuje za podpowiedź .Ale proszę o napisanie jak podłączyć MP3 do tego radia bez dodatkowych urządzeń ,myślę że to możliwe albo może coś dot.tych mini disków?
    qstosz
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Rozwaliłeś mnie :D

Posiadasz radio na mini disc i zdziwiony jesteś

że jest na mini disc!

Dzięki za polepszenie humoru ;)

Co chciałbyś się dowiedzieć o MD?
    Kostek[PL]
    Level 10  
    co w tym dziwnego jak dostałem je za free?Jak to się mówi darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby... a pozatym myślałem ,że podłaczenie mp3 to takiego radia to prosta sprawa...

O MD jak je nagrać? one są w takich plastykach ,czyli do kompa nie włożę...:(
    powalla
    Moderator of CarAudio
    Kostek[PL] wrote:

O MD jak je nagrać? one są w takich plastykach ,czyli do kompa nie włożę...:(

Teraz to mnie też rozwaliłeś! Polecam użyć opcji "szukaj" i użyć google!
    leleszek6
    Level 11  
    Płytki MD normalnie do kompa wkładasz, masz tam takie wgłębienie na tacce specjalnie na MD.
    powalla
    Moderator of CarAudio
    leleszek6 wrote:
    Płytki MD normalnie do kompa wkładasz, masz tam takie wgłębienie na tacce specjalnie na MD.

Słuchaj zapomniałeś chyba emotikona (;) ) na końcu napisać! Jeśli nie to polecam > http://pl.wikipedia.org/wiki/Minidisc
    qstosz
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Co za banialuki piszesz !

Że niby MD da się nagrać-odsłuchać w kompie :lol: :shocked!:

Chłopie nie udzielaj się jak nie masz pojęcia .

Żeby nagrać MD musisz mieć przynajmniej przenośnego MD

z nagrywaniem.

MD to mój ulubiony format w samochodzie ( jako nośnik )

wyjątkowo trwały .