Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Niska temperatura, a działanie telefonu...

13 Gru 2009 19:50 1757 5
  • Poziom 10  
    Witam, czy temperatura poniżej zera ma jakiś negatywny wpływ na działanie telefonu, może się od tego zepsuć? Wiem, że bateria źle to odczuwa, ale czy elektronika też?
    Piszę, ponieważ mam Nokie 5800 i jak jestem z nią na mrozie i ją odblokowuję to wyświetlacz robi się kolorowy i są na nim takie grube kolorowe paski, reszta działa prawidłowo można odebrać połączenie itd. tylko nic nie widać na wyświetlaczu przez te paski, a jak wracam do domu i tel sie ogrzeje to wszystko wraca do normy... czy to wina dziadka mroza :?::|
  • Poziom 30  
    Najbardziej dostaje się wtedy wyświetlaczowi LCD. Poczytaj o zachowywaniu się cząsteczek LC pod wpływem zmian temperatury.
  • Poziom 28  
    Jak najbardziej,szczególnie najbardziej narażony jest sprzęt z elektronika,czyli telefon komórkowy tez.
  • Poziom 10  
    A jaka temp jest bezpieczna ? Czyli przydałaby sie jakaś skarpeta na niego czy wogóle go z domu w taki mróz nie wynosić ?
  • Poziom 28  
    Cały czas na mrozie nie jest więc nic mu nie bedzie.
  • Poziom 10  
    Znalazłem wiele filmików w necie i ludzie mają ten sam problem, ma ktoś może 5800 i używa jej na mrozie ? Moze wszystkie tak mają ? Dokładnie to wyswietlacz zachowuje sie tak jak na filmie:
    http://www.youtube.com/watch?v=vrcQqCqj8M0