Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radmor 3005 moduł identyfikacji kodowanie

grześ74 13 Gru 2009 21:38 2233 9
  • #1 13 Gru 2009 21:38
    grześ74
    Poziom 2  

Witam
    Mam pytanie. Czy ktoś może posiada tabele kodów do ustawiania mikroprzełączników w module identyfikacji w radyjku Radmor 3005. Chodzi o to aby przypisać odpowiedni numer dla danego radia.

0 9
  • #2 14 Gru 2009 19:02
    monrad
    Poziom 16  

kolego czy chodzi tobie tabelę kodów do CTCSS ?

0
  • #3 14 Gru 2009 23:14
    grześ74
    Poziom 2  

Jeśli to tak się nazywa to tak.

0
  • #4 15 Gru 2009 14:30
    green33

Poziom 31  

grześ74 napisał:
    Witam
    Mam pytanie. Czy ktoś może posiada tabele kodów do ustawiania mikroprzełączników w module identyfikacji w radyjku Radmor 3005. Chodzi o to aby przypisać odpowiedni numer dla danego radia.

Przełączniki na dodatkowym module w pobliżu bloków VCO to ustawienia tonów CTCSS, sprawę identyfikacji danego radia po jego konkretnym numerze identyfikacji załatwia blok umieszczony z tyłu radia po drugiej stronie niż końcówka mocy- zakładam, że chodzi o fabryczne rozwiązanie Radmora.. Switchami od CTCSS nie zmienisz numeru w identyfikacji.

Marcin

P.S. W tak wątpliwych przypadkach dobrze jakbyś umieścił zdjęcia.

0
  • #5 15 Gru 2009 19:40
    monrad
    Poziom 16  

Wyślę Tobie tabelkę kodów CTCSS podaj mi tylko adres e-malia, a blok pod blokiem mocy to SW (selektywne wywołanie )też mam tabelkę, ale Tobie chodzi napewno CTCSS są to częstotliwośći odblokujące tor odbiornika i nadajnika dla conajmniej 2 radiiotelefonów pracujących na tym samym kanale.

Moderowany przez c2h5oh:

Post był raportowany.
    Jeżeli nie chcesz dzielić się wiedzą na forum, to uzgodnienia z zainteresowanym rób poprzez PW lub inne komunikatory.
    Raz już Cię informowałem, że elektroda nie jest grupą mailową...
    Popracuj nad pisownią i ortografią. Korzystaj z funkcji "Pisownia". (regulamin punkt 15).

0
  • #7 15 Gru 2009 21:36
    serwis
    Poziom 37  

Nie podałeś, czy to jest radio z indeksem /T ? (taxi)

Jeżeli tak, to daj znać to zamieszczę jeszcze dodatkową tabelę.
    Przełącznik S1- to ten z brzegu płytki.

Radmor 3005 moduł identyfikacji kodowanie

0
  • #8 15 Gru 2009 21:52
    sq6ade
    Poziom 40  

@ serwis - weź wrzuć jeszcze tą tabelkę do modułu ctcss (jeśli masz) - mi gdzieś to wcieło a myśle że innym się też nada. tnx.

0
  • #10 15 Gru 2009 22:38
    serwis
    Poziom 37  

sq6ade napisał:
    @ serwis - weź wrzuć jeszcze tą tabelkę do modułu ctcss (jeśli masz) - mi gdzieś to wcieło a myśle że innym się też nada. tnx.

Niestety, ctcss nie mam, natomiast jest jeszcze w dtr'ce tabela programowania identyfikacji konkretnego auta ( dla taxi).

Oczywiście odpowiednio przystosowana baza i wyposażone radio ma jeszcze szereg sygnałow alarmowych, anty napadowych, i jeszcze jakieś inne "klocki' jak łączenie z policją itp. A tego już dtr'ka nie ujmuje.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo