Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lodowka Liebherr czy Bosch?

golec29 13 Dec 2009 23:33 10436 8
Bosch
    golec29
    Level 9  
    Witam,

Po dlugich rozwazaniach zdecydowalem sie na kupno jednej z ponizszych lodowek:
    Liebherr ICUS 30130 Comfort lub
    Bosch KIS 38A51.

Roznice sa znikowe wiec chcialbym prosic o opnie uzytkownikow lub osoby majace doswiadczene z tym sprzetem.

Czy powloka Antibacteria jest przydatna (odczowalana) w codziennym uzytkowaniu?
    Pojemnosc zamrazalinka w Boschu to 63 l, czy jest to wystarczajace dla 3-4 osob?

Wszystkie ewentualne opinie mile widziane.

Pozdrawiam
  • Bosch
    liki2910
    Level 10  
    Słyszałem że lodówki bosch i inne sprzęty AGD są najlepsze
  • Bosch
    toudikat
    Level 18  
    Ja polecał bym libhera.
    Jan_Werbinski
    Level 33  
    Wybralem Boscha. Zamrażalnik jest za mały nawet dla jednej osoby. Dlatego mam jeszcze zamrażarki.
    editor
    Level 13  
    @ obcyzkosmosu
    podawanie linka sprzed kilku lat pewnego frustrata niczego tutaj nie wyjaśnia, jakbyś znał temat, to byś wiedział jaką opinią cieszy się liebherr, a jakbyś znał sprzęt to wiedziałbyś, że model liebherra pod każdym względem ma przewagę nad boschem.
    sorry ale w boschu płaci się za markę i za nic więcej, za zwyczajny standard. sama jakoś wykonania nie jest powalająca, nie mówiąc o tym, by ta lodówka oferowała coś czego inne nie mają. zamiast boscha wybrałbym spokojnie gorenje nrki 55288 lub nrki 45288 - na pewno tańsze i z no frostem w zamrażalniku, wykonana przynajmniej estetycznie i nie trzeba przepłacać za markę. ale jeśli miałbym wybierac między boschem a liebherrem to wybrałbym bez chwili wątpliwości liebherra.
    gonzor73
    Level 2  
    Otwarłem kilka lodówek Liebherra, a tam wygląda jakoś tak staro, moje wrażenie. Wnętrze mnie odstraszało. Ten zielonkawy odcień półek, jakoś tak bidnie. Kupiłem Boscha w całości z blachy nierdzewnej. Awaryjność na tym poziomie w obu markach będzie znikoma.
    KILLERMAXXXX
    Level 1  
    JEŚLI MACIE JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI I PYTANIA TO PISZCIE NA GG:4050061

A PONIEWAŻ SAM KUPUJĄC NIE MOGŁEM NICZEGO PODOBNEGO ZNALEŹĆ, OTO FILM A W ROLI GŁÓWNEJ LODÓWKA BOSCH KIS 38A51

http://www.youtube.com/watch?v=b88ihY1kFh4

WG MNIE JEST WART TEJ KASY, BO NA PIERWSZY RZUT OKA MATERIAŁ Z JAKIEGO ZOSTAŁA ZROBIONA (JAKOŚĆ PRZEZROCZYSTEGO TWORZYWA) ZWALA Z NÓG!

POZDRAWIAM
    Jan_Werbinski
    Level 33  
    Ja i siostra mamy KIS 38A51. Ona Boscha, a ja bliźniaczą Siemensa.
    Wszystko OK. Po kilku miesiącach była nieco głośniejsza niż nowa. Po zabudowaniu praktycznie niesłyszalna. Ustawienie temperatury, a zmierzone temperatury na różnych półkach są zupełnie inne, ale to normalne.
    Czy materiały są zwalające z nóg, to nie wiem. Normalny plastik. :-)