Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodowka Liebherr czy Bosch?

13 Gru 2009 23:33 9992 8
  • Poziom 9  
    Witam,

Po dlugich rozwazaniach zdecydowalem sie na kupno jednej z ponizszych lodowek:
    Liebherr ICUS 30130 Comfort lub
    Bosch KIS 38A51.

Roznice sa znikowe wiec chcialbym prosic o opnie uzytkownikow lub osoby majace doswiadczene z tym sprzetem.

Czy powloka Antibacteria jest przydatna (odczowalana) w codziennym uzytkowaniu?
    Pojemnosc zamrazalinka w Boschu to 63 l, czy jest to wystarczajace dla 3-4 osob?

Wszystkie ewentualne opinie mile widziane.

Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Słyszałem że lodówki bosch i inne sprzęty AGD są najlepsze
  • Poziom 18  
    Ja polecał bym libhera.
  • Poziom 33  
    Wybralem Boscha. Zamrażalnik jest za mały nawet dla jednej osoby. Dlatego mam jeszcze zamrażarki.
  • Poziom 13  
    @ obcyzkosmosu
    podawanie linka sprzed kilku lat pewnego frustrata niczego tutaj nie wyjaśnia, jakbyś znał temat, to byś wiedział jaką opinią cieszy się liebherr, a jakbyś znał sprzęt to wiedziałbyś, że model liebherra pod każdym względem ma przewagę nad boschem.
    sorry ale w boschu płaci się za markę i za nic więcej, za zwyczajny standard. sama jakoś wykonania nie jest powalająca, nie mówiąc o tym, by ta lodówka oferowała coś czego inne nie mają. zamiast boscha wybrałbym spokojnie gorenje nrki 55288 lub nrki 45288 - na pewno tańsze i z no frostem w zamrażalniku, wykonana przynajmniej estetycznie i nie trzeba przepłacać za markę. ale jeśli miałbym wybierac między boschem a liebherrem to wybrałbym bez chwili wątpliwości liebherra.
  • Poziom 2  
    Otwarłem kilka lodówek Liebherra, a tam wygląda jakoś tak staro, moje wrażenie. Wnętrze mnie odstraszało. Ten zielonkawy odcień półek, jakoś tak bidnie. Kupiłem Boscha w całości z blachy nierdzewnej. Awaryjność na tym poziomie w obu markach będzie znikoma.
  • Poziom 1  
    JEŚLI MACIE JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI I PYTANIA TO PISZCIE NA GG:4050061

A PONIEWAŻ SAM KUPUJĄC NIE MOGŁEM NICZEGO PODOBNEGO ZNALEŹĆ, OTO FILM A W ROLI GŁÓWNEJ LODÓWKA BOSCH KIS 38A51

http://www.youtube.com/watch?v=b88ihY1kFh4

WG MNIE JEST WART TEJ KASY, BO NA PIERWSZY RZUT OKA MATERIAŁ Z JAKIEGO ZOSTAŁA ZROBIONA (JAKOŚĆ PRZEZROCZYSTEGO TWORZYWA) ZWALA Z NÓG!

POZDRAWIAM
  • Poziom 33  
    Ja i siostra mamy KIS 38A51. Ona Boscha, a ja bliźniaczą Siemensa.
    Wszystko OK. Po kilku miesiącach była nieco głośniejsza niż nowa. Po zabudowaniu praktycznie niesłyszalna. Ustawienie temperatury, a zmierzone temperatury na różnych półkach są zupełnie inne, ale to normalne.
    Czy materiały są zwalające z nóg, to nie wiem. Normalny plastik. :-)