Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centrala Panasonic KX-TA308 - numery wewnętrzne

wielos 14 Gru 2009 08:51 3106 3
  • #1 14 Gru 2009 08:51
    wielos
    Poziom 2  

Witam,

dostałem do zaprogramowania centralkę telefoniczną KX-TA308. Leżała ona nigdy nie używana w firmie 8 lat, aż w końcu postanowiono ją użyć. Mój problem polega na tym, że po komunikacie OGM1 (w trakcie też) nie da się wybrać numeru wewnętrznego. Centralka zachowuje się tak jakby numer wewnętrzny nie został wybrany i dzwoni telefon wybrany w programie 408-410 (po określonym czasie też telefony które mają dzwonić z opóźnieniem 411-413). Numery wewnętrzne działają bez problemu (tj. z jednego telefonu da się zadzwonić pod inny numer wewnętrzny). Przełączanie telefonów z telefonu systemowego (KX-T7030X) też działa bez zarzutu. W skrócie:

1. Nie da się dzwoniąc z LM wybrać numeru wewnętrznego.
    2. Jako że centralka była wstępnie zaprogramowana i nie działało zrobilem reset (przełącznik + przycisk)
    3. Po sygnale OMG1 powinien być jakiś beep ?
    4. W programie 511 (typ zabezpieczenia) mam aktualnie Trunk Security, ale na None Security też nie działają.

Pozdrawiam.

• #2 18 Sty 2010 09:03
    wielos
    Poziom 2  

Jeżeli to coś pomoże to rozpoznawanie sygnału faksu działa bez zarzutu.

• #3 22 Sty 2010 17:33
    jatel

Poziom 11  

A sprawdź w programie 516 jakie są wewnętrzne z disy dostępne.
    dalej jeszcze zobacz w 500 czy z AA czyli po jednej cyfrze bedzie działo cyfry programujesz w 501
    Jeśli to nic nie da to możliwe ze padły odbiorniki dtmf-u w disie i trzeba wymienić karte disy ale nie wiem czy ją jeszcze gdzieś znajdziesz :-( i czy jest sens bo nastepca kosztuje 1290,00
    Pozdrawiam

• #4 05 Lut 2010 11:00
    wielos
    Poziom 2  

W programie 516 wszystko mam na Enable. Z włączonym AA i ustawionym jednocyfrowym ustawianiem także nie działa. :/

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME