Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

cinquecento 700 weber lewe powietrze ??

14 Gru 2009 10:48 2799 3
  • Użytkownik obserwowany
    Witam niedawno mój samochód zaczął dławić się tz przy dodawaniu gazu na wolnych obrotach zasysa powietrze i nie pracuje i gaśnie jak puszczę gaz przy dławieniu się to wraca na wolne obroty na ssaniu chodzi normalnie ale jak docisnę gaz to to problem się powtarza wykonałem parę operacji które miały pomóc to znaczy wyczyściłem gaźnik pompę paliwa wymieniłem świece przewody do świec centralkę uszczelkę pod głowicą gdzie okazało się że zawory przeciekają oddałem do przeszlifowania wymieniłem rurę łączącą filtr powietrza z gaźnikiem ustawiłem pływak wymieniłem olej filtr oleju filtr benzyny i nic problem w dalszym ciągu występuje dodam jeszcze że na wysokich obrotach (jak jakimś cudem już wejdzie na nie ) to chodzi normalnie ale przerywa :cry: wiecie co to może być z góry dzięki za pomoc
  • Poziom 15  
    Kolego miałem ten sam problem, niestety z powodu wypadku nie zdążyłem go rozwiązać, ale dowiedziałem się że to może być spowodowane przez czujnik położenia wału. Też próbowałem takie zabiegi jak Ty, gaźnik to już znałem na pamięć, też sugerowano mi lewe powietrze, podejrzewam że w lecie nie miałeś tego problemu a pojawił się dopiero teraz?? Spróbuj poszukać coś apropo tego czujnika położenia wału albo coś w tym stylu. Ja niestety nie zdążyłem ale może to być to. Daj znać jak rozwiążesz to zagadkę bo sam jestem ciekawy czym to było spowodowane:) pozdrawiam.
  • Użytkownik obserwowany
    a jeszcze niektórzy piszą że dolewają denaturatu do baku i problem przechodzi
  • Użytkownik obserwowany
    wymiana tego nic nie dała