Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak skonfigurować Wi-Fi w drukarce Brother DCP-375cw?

14 Dec 2009 13:03 16843 3
  • Level 9  
    Witam to mój pierwszy post. Posiadam drukarkę Brother DCP 375 cw z wifi oraz laptopa Lenovo z systemem Vista. Chciałbym te obydwa sprzęty połączyć za pomocą wifi nie posiadam internetu ani żadnego rutera od czego mam zacząć proszę o pomoc
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Zwykle drukarki nie wspierają sieci typu ad-hoc.
    Pozostają 2 metody - ustawić tryb soft AP na karcie sieciowej w komputerze lub zakupić AP.
  • Level 12  
    Sprawdz czy masz lub mozesz sciagnac i zainstalować oprogramowanie na lapka do karty siecioej, które przełączy twoją kartę w tryb AP. Jak to się uda to podłączysz bez większych problemów drukarkę.
  • Level 1  
    witam
    kupiłem drukarkę Brother DCP 375 cw z wifi i mam pewien problem połączenie sieci bezprzewodowej komputer - drukarka bez problemu się odnajdują, komputer - d-link też jest bez problemu, jak tylko podłączę do d-linka kabel z siecią zewnętrzną i komputer nawiąże połączenie z siecią to drukarka przechodzi w stan offline i nic ne mogę z nią zrobić, nie moge skonfigurowac jej przez punkt dostępowy tak aby jednocześnie dziłał internet i drukarka, może ktoś wie co z tym faktem zrobić