Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Prosze o wasze sugestie. Jaki serwer na www i program?

Pwl 07 Jul 2004 16:27 1097 4
    Pwl
    Level 10  
    Witam

Mam w planie postawić jakiś serwerek na strony internetowe www ale do celów swoich, edukacyjnych. Chodzi o to abym mógł na tym serwerze dawać jakieś stronki i załużmy wchodzic z mojego normalnego kompa na nie i testować wszystko między innymi bezpieczeństwo.

Także prosze o wasze propozycje jaki komp do tego by wystarczył no i oprogramowanie. Oczywiście koszty grają tu dużą role :D Czym taniej tym lepiej.

Pozatym mam jeszcze takie dodatkowe pytanko. Czy szło by podłączyć dwa kompy razem ale tak aby myślały że są podłączone przez internet. Czyli czy jest realne zrobienie takiego sztucznego internetu. Nie wiem czy napisałem to zrozumiale, jeżeli nie to przepraszam to pewnie przez ten upał. :D

Z góry wielkie dzięki.

Pozdrawiam
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    marmon
    Level 17  
    co do serw. to polecam Krasnal'a szukaj google.pl a co do drugiego to nie wiem :?
    vitus
    Level 15  
    Da sie zrobic takie cos zeby polaczyc 2 kompy. Poprostu jeden robi jako server na drugim wpisujesz brame taka jak ip pierwszego. Na tym co ma robic jako server instalujesz jakis server www itp, konfigurujesz server dns. i masz np kilka stronek ktore dasz na server ;p Tylko nie wiem po co to robic :)
    GD
    Level 22  
    1. powinien wystarczyć jakiś stary komp
    2. koledzy odpowiedzieli :D
    po co?? Źeby się czegoś nauczyć :D - popieram takie zabawy
    Pozdrawiam
    Pwl
    Level 10  
    Witam ponownie :D

Jeżeli chodzi o krasnala to całkiem mi się spodobał a co najważniejsze jest za free !!! I przyznaje się bez bicia że po raz pierwszy o nim słysze :)

A jeżeli chodzi o pytanko po co robić tak zwany sztuczny internet. Dokładnie po to aby sie coś nauczyć. Wiadomo że normalnie jest to karalne a mi się podoba na wolności :D a tak można coś się nauczyć i to na swoich błędach a co za tym idzie w takim przypadku moge zrobić ich więcej niź normalnym necie jedynie raz. :lol:

Pozdrawiam