Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czy dvhk.pl działa? Kłopoty z serwerem?

molodecki 14 Dec 2009 14:03 32029 27
    molodecki
    Level 10  
    Czy to forum jeszcze działa od 2 dni nie ładuje mi się ta strona i ping do niej tez nie chodzi tak jak by jej w ogóle nie było.
    A jak u was wygląda sytuacja.
    kondziu jah
    Level 33  
    Quote:
    nie ładuje mi się ta strona i ping do niej tez nie chodzi

to samo
    brofran
    Level 39  
    U mnie też dzis nie dziala.:cry:
    goldi74
    Level 43  
    U mnie podobnie - nie działa.
    molodecki
    Level 10  
    a czy ktoś w ogóle wie co jest grane z DVHK
    novik89
    Level 13  
    Prawdopodobnie znów ktoś się włamał do bazy forum i namieszał albo do strony zapukali w wiadomej sprawie z urzędu.
    jankolo
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Nie odpowiada na pingi, czyli najprawdopodobniej serwer wyłączony.
    novik89
    Level 13  
    Ale strona lakiego działa a forum nie.
    User removed account
    Level 1  
    novik89
    Level 13  
    Zobaczymy jak długo będzie taka sytuacja. Ale po ostatnich akcjach zamykania serwisów wymian plików można podejrzewać najgorsze.
    gonzo-tv
    Level 1  
    W czasie kiedy serwer dvhk.pl wylaczono, byla informacja od policji ze sluzby wylapaly kilka serwerow na ktorych byly zdjecia umieszczane przez pedofili. Moze dvhk.pl tez sie zalapal na ta akcje ?
    savio39
    Level 2  
    Wątpię, żeby ktoś dodawał tam linki do Pedofilii, moderatorzy działu Giełda są ( nie chciałbym pisać już w czasie przeszłym "byli", bo mam nadzieje, że forum wróci) tam dobrzy i szybko koleś dostałby bana za takie wstawki a post zostałby skasowany.
    grzesiek.r86
    Level 12  
    Panowie od jak dawna forum i upload nie chodzą?
    Bo nie wchodziłem na te stronki prawie rok.
    Ja od 3 dni próbuje wejść i nic.
    savio39
    Level 2  
    Od około tygodnia, nie pamiętam dokładnie

A tak btw. Ma ktoś jakiś kontakt do Adminów żeby spytać, czy ruszą wogóle??? Bo na stronce Laki nie mogłem tam znaleźc za bardzo kontaku.
    Zbysio
    Level 11  
    Ma ktoś może e-mail do PYSZNY DUET lub JEJONA
    novik89
    Level 13  
    Dla szukających informacji Kliknij !! Można zaczerpnąć pytając albo przeszukując historię.
    mietek440
    Level 17  
    kontakt na lakim też nie działa
    zamulek
    Level 13  
    na mieście chodzą słuchy, że forum już nie ruszy..., wiąże się to rzekomo z rozpracowaniem systemu kodowania jednej z platform...
    Nero*
    Level 2  
    Ale bzdurnia... ; ///

Serwer im padl i tyle nim serwer przestal wogole reagowac, byl komunikat ze serwer uszkodzony, po swietach wszystko powinno wrocic do normalnosci :)
    savio39
    Level 2  
    zamulek wrote:
    na mieście chodzą słuchy, że forum już nie ruszy..., wiąże się to rzekomo z rozpracowaniem systemu kodowania jednej z platform...

W jakim mieście??? hahahha
    Nero*
    Level 2  
    zamulek wrote:

chyba w Nibylandii.... Żenada, jak nie wiesz co już napisać, to nie pisze lepiej ;] Zostaw to dla tych co są w temacie a nie siejesz jakieś bzdury...

Quote:
    Awaria dysku twardego na serwerze, administracja proboje odzyskac co sie da
    Tak jak mowilem awarii ulegl serwer, tzn jego najwazniejsza czesc, wiec w swieta juz DVHK raczej nie ruszy... ;/
    zamulek
    Level 13  
    Książ Wlkp gdzie mieszka "szefostwo" tego portalu,

poza tym to był za duży portal, żeby nie mieć i nie robić backupów, co myślicie że padł jeden dysk i położył całe forum, to nie jest strona którą odwiedza 50 czy 100 osób dziennie, tam jest wyciągana taka kasa z reklam, że są w stanie postawić nowy serwer w ciągu 24h.

a co Ci mieli napisać ? że Kudelski dał nam kasę i teraz nie będzie przez pewien czas forum, dopóki nie napiszą łaty do tego systemu...

*Nero czytaj między wierszami, widzę że masz dwa posty na tym forum, ja nie mam wiele więcej, ale na dvhk jestem prawie od początku, 2003 rok. Poczytaj shutboxa na lakim, albo wywiad z gościem odpowiedzialnym za Nagrę w Polsacie Ivan Schnider, poczytaj sat4all, peba...
    bertol3
    Level 11  
    no jak narazie to kiepsko im idzie z tym serwerem??