Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem ze wspomaganiem VW Passat 1.6 benzyna b5 97r

14 Gru 2009 16:05 6356 11
  • Poziom 13  
    Witam serdecznie!!!!
    Ten temat pojawiał sie juz kilka razy ale chyba nie taki problem....
    Wymieniałem maglownice w Pasacie b5 benzyna 1,6 ponieważ stara ciekła i pojawił sie problem, kręcąc w prawo wszystko ok ale w lewo sie zacina, jak kręcę powoli to słychać takie delikatny stuknięcie i ruszy ale jak zrobię to gwałtownie to nie ma mowy. Pompa chodzi poprawnie nie hałasuje zalane jest zielonym nowym płynem dodam tylko ze w zbiorniczku płyn strasznie wiruje.
    Wspomaganie na starej listwie chodziło ok i maglownica tez wcześniej chodziła ok.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 13  
    tych przewodów nie da sie zle podłączyć... kazdy pasuje tylko na swoje miejsce.
  • Poziom 12  
    Więc może jest winna wymieniona maglownica?
    A zobacz jeszcze,czy nie masz zagiętego jakiegoś przewodu.
  • Poziom 10  
    czy ta nowa maglownica jest używana?
  • Poziom 13  
    Panowie juz wszystko co pisaliście próbowałem. i nic. Poweim tylko tyle że na rozgrzanym silniku jest lepiej ale daleko do doskonałości. Maglownica jest używana ale diałała do samego końca i była zalana tym samym płynem ( zielonym ) żaden przewód ani wężyk nie jest zagiety - juz to sprawdzałem
  • Użytkownik obserwowany
    To że płyn wiruje to normalne, ale to że sie zacina to wina maglownicy.
  • Poziom 13  
    No własnie mam takiego samego passata tylko 1.8T i u mnie płyn nie wiruje chociaż mam zalany zółty. Chyba zwale wine na maglownice bo juz mi sie pomysły kończą.
  • Poziom 11  
    sprawdz zawieszenie , jezeli masz wielowachaczowe byc moze ze cos blokuje przy gwaltownych ruchach i odbija np.: sprezynujace zatarcie konca kulowego w jednym z przegubow wachaczowych dolnych lub gornych,luzny pasek od pompki wspomagania,nie drozne przewody w obiegu wspomagania,zabrudzony uklad(jakis piach,pyl,opilki w zbiorniczu i przewodach)
  • Poziom 10  
    Witam mam pytanie do kolegi owieka choć to przestarzały temat ale na czasie.Czy rozwiązałeś problem ze wspomaganiem kierownicy?Ponieważ jak do tej pory nie znalazłem poważnego doktora,który zna sposób na taki przypadek jaki Ty miałeś i ma wile innych osób w swoich paskach.Za informację z góry dziękuję i pozdrawiam.