Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Uniden 520Xl, antena Pirat i nie tylko.

nuq 14 Dec 2009 18:27 1622 2
    nuq
    Level 11  
    Witam. Posiadam w/w sprzęt i mam straszny problem z pierdzeniem w głośniku. Tylko przy odpalonym silniku. Nawet jak sq skręce na maksa i obroty będa bardzo wysokie to i tak słychać te szumy. Nie można wytrzymać. Myślałem że to od anteny ale sprawdzałem jeszcze na VK145 czy coś takiego i na florydzie. Pomocy, ręce opadają.
    Z góry dziękuje za pomoc.

Moderated By c2h5oh:

Poprawiłem. Nie umieszczaj w tytule słowa "problem".

megane 1,9 dti
    Level 2  
    witam tez miałem taki problem jak zmieniłem radio na tego unidena :(( powiec Ci ze te unideny to przereklamowane radia sciagaja kazde zakłucenia z silnika) mam renault megane i radio to sciaga wszystko co sie tylko da silnik wycieraczki światła kierunki itp. ale założyłem sobie filtr przeciwzakłuceniowy i w połowie te zakłucenia spadły mi ale rewelacji to nie ma. Miałem stare radio to sprzedałem a teraz żałuje. załóż sobie ten filtr a i moze podłacz radio bezposrednio pod akumulator bo to tez mi duzo dało niz pod zapalniczką. pozdro

Zgodnie z 15 punktem regulaminu proszę poprawić post.
    Przed wysłaniem postu, użyj funkcji "Pisownia".
    Nie kasować wpisu! /c2h5oh/
    nuq
    Level 11  
    Mam filtr przeciw zakłóceniowy i prawie nic nie pomaga, jutro podepnę drugiego takiego samego unidena i zobaczę czy będzie jakaś zmiana. Pod akumulator też podpinałem ale jakimś cieniutkim kabelkiem, jutro załatwię grubszy może to coś da. Ktoś ma może jakieś inne koncepcje?

Skręciłem RF ok godz 2 był wcześniej na maxa, sq gdzieś na godzine 10-11. I już tak nie pierdzi jeszcze tylko przy odbiorze słychać te pierdzenie ale już nie tak mocno. Jakieś pomysły?? Co sądzicie, z tymi ustawieniami sq i rf można jeździć??

Post był raportowany.
    Pisanie postu pod postem.
    Należy używać przycisku ZMIEŃ.
    Scaliłem dwa posty. [hefid]