Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sprinter cdi gaśnie w czasie jazdy

14 Gru 2009 21:26 5499 4
  • Poziom 9  
    Witam.
    Mam samochód mercedes sprinter CDI i mam taki problem, że auto gaśnie w czasie jazdy.
    Słychać metalowy dźwięk w silniku, potem można go znowu odpalić i jedzie normalnie. Nieraz to się dzieje kilka razy pod rząd a nieraz przejedzie 5000km, i nic się nie dzieje.
    Czy może mieć to jakiś związek z wtryskami? Byłem u elektryka i stwierdził ze to wtryski. Pierwszy i drugi wykazało mu to na komputerze, tylko jak je się liczy, jak zapłon czy od strony przodu może. Od roku jeżdżę z zapalonym EDC. Kupiłem dwa wtryski tylko się różnią numerami, ja mam o numerach A6110700687 a przyszły o nr.A6110700587 czy jest to duże znaczenie, czy w ogóle je warto zakładać.
    Proszę o pomoc...
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    a drugi będzie następny i tak pokoleji tak? ,a numery wtrysków mają duże znaczenie?
  • Poziom 23  
    Kolego twój przypadek był opisany na tym forum.

Ja bym raczej wymienił czujnik na listwie ( ten z tyłu ) i po sprawie.
  • Poziom 9  
    to by był czujnik uszkodzony?To nie bedą wtryski jezeli wykazało na komputerze ze z dwoma jest cos z cisnieniem...............

Dodano po 1 [godziny] 15 [minuty]:

a numery na wtryskach wie ktoś co majom za znaczenie czy muszom byc takie same?