Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP dv9005us szukam sterowników bluetooth i quickplay WinXP

14 Gru 2009 23:38 4133 20
  • Poziom 9  
    Witam

Posiadam Laptopa HP pavilion dv9005us laptop ma zainstalowany windows xp z SP3.
    Mam problem, ponieważ nie mogę nigdzie znaleźć sterowników do bluetootha i quickplay żeby działał mi pilot bo nawet bez pilota quickplay nie działa w ogóle nie reagują guziki tylko trzy ostatnie od głośności chodzą reszta nie ma reakcji jak się naciska. Te sterowniki ze strony HP nie chodzą właśnie na nich nie działa :( i nie wiem co mam zrobić, szukam ale nie znalazłem pomocy !
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Mam zainstalowane sterowniki chipsetu i ten drugi jaki pokazałeś:) i nie mam pojęcia jaka może być przyczyna tego że nie chce mi chodzić bluetooth, podczerwień i ten quickplay z pilotem.

HP dv9005us szukam sterowników bluetooth i quickplay WinXP
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Inne urzadzenia Typu mostek PCI
    PCI\VEN_10DE&DEV_0269&SUBSYS_30B7103C&REV_A3\3&13C0B0C5&0&A0

Kontroler Uniwersalnej magistrali Szeregowej (USB)
    PCI\VEN_10DE&DEV_026E&SUBSYS_30B7103C&REV_A3\3&13C0B0C5&0&59

Urządzenie Modemowe Na Magistrali High Definition Audio
    HDAUDIO\FUNC_02&VEN_14F1&DEV_5045&SUBSYS_103C30B7&REV_1001\4&1FC54547&0&0002

To wszystko :) więcej znaków zapytania nie ma.
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Zainstalowałem to co dałeś ale i tak nie chodzi, a tylko zepsuło mi to internet bo mam internet sferia i jest modem a teraz przez ten sterownik HDAUDIO Soft Data Fax Modem with SmartCP nie chodzi mi. I nawet nie chce się usuną zainstalowany sterownik co mam zrobi? Format?
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Już jestem po formacie i jeszcze raz powoli zainstaluje, tak jestem pewien na 10000000000000000% ze mam HP Pavilion Dv9005us. Mam nadzieje ze bedzie to chodził najbardziej zalezy mi na quickplay i bluetooth.
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    To znowu ja :)

Mam wielki problem, a mianowicie mam internet SFERIA i jest to bezprzewodowo modem pod laptopa przez USB i wszystko chodzi bardzo ładnie :) ale jeśli chce u kolego korzystać z internetu przez kabel to nie da rady, jak zainstaluje sterowniki do karty sieciowej to chodzi bardzo ładnie :) aż miło się korzysta ale po zainstalowaniu tych sterowników i korzystaniu z tego internetu przez kabel wracam do siebie do swojej SFERI to mi nie chodzi wcale nie chce połączyć się :( co mam z tym zrobić?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Tak używam easy wireless net przez to łączy sferia :)
    Jak mam zainstalowane sterowniki od karty sieciowej to internet chodzi mi tylko przez kabel i przez sferie nie chodzi, natomiast jak mam nie zainstalowane sterowniki do karty sieciowej to nie widzi kabla i połączenie sieciowego wtedy mogę tylko przez sferie się łączyć.

Dodano po 1 [minuty]:

Mam też problem z czytnikiem kart pamięci, wcale nie widzi kart jak je wkładam, problem tez nadal mam z quick playem i pilotem nie chodzi. Co mogę zrobić ?
  • Poziom 9  
    A gdzie znajdę ten kreator sieci ?
    A jaka może być przyczyna że nie chodzi mi pilot i quick Play ?
    A mógł byś mi zrobić paczkę sterowników tych co muszę zainstalować i kolejność instalacji ?
  • Poziom 9  
    Przepraszam że nie pisałem ale nie miałem wcale internetu. Tak instalowałem to co mówiłeś i to nie dało nic :( a możesz zrobić dla mnie taką paczkę sterowników? Bo będę robił niedługo format :) będę bardzo wdzięczny.
  • Poziom 9  
    A czy mógł byś napisać w jakiej kolejności ma przebiec instalacja? co pierwsze a co ostatnie. :) a może to być ważne ale w biosie w modelu mam napisane hp pavilion dv 9000 a na pudełku hp pavilion dv 9005 us :) może to dlatego jest to 5 i us bo jest z ameryki laptopik :)
  • Poziom 9  
    To tak zacząłem instalacje i nadal nie chodzi mi pilot co moge zrobic?