Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes-Benz A140 wymiana sterownika silnika

marekfiesta 15 Gru 2009 17:04 4748 8
  • #1 15 Gru 2009 17:04
    marekfiesta
    Poziom 19  

Pytanie moje brzmi, czy wymieniając sterownik silnika musze zakodować imobilaizer,mam taki sam sterownik ,bo w moim poszła przepływka,a że mercedes nie posiada osobno tylko wbudowane ze sterownikiem silnika to tragedia.

• #2 15 Gru 2009 17:06
    autoas
    Poziom 41  

Lepiej wymień samą przepływkę, szybciej i taniej

• #4 15 Gru 2009 20:17
    mansky
    Poziom 18  

Miałem to samo w A 140 dziewięć lat temu.U nas w serwisie nie mogli ustalić usterki i podejrzewali tylko że to sterownik silnika.Wymieniali mi go w serwisie w Niemczech,zapłaciłem 940 euro,u nas chcieli jeszcze raz tyle.Co najciekawsze w Niemczech diagnoza trwała 20 minut a u nas po dwóch dniach nie byli pewni co jest bo wyskoczyło im kilka błędów naraz,ale i w Polsce i w Niemczech powiedzieli mi że w tym modelu sterownik jest zintegrowany z przepływomierzem.W Niemczech próbowali usunąć usterkę bez wymiany ale im się nie udało.I jeszcze ciekawostka-doliczyli mi 14 euro za utylizację sterownika.

• #5 15 Gru 2009 21:14
    autoas
    Poziom 41  

Pamięci i procesory też są zintegrowane i co z tego......
    Jak nie kumasz to ci nic z moich podpowiedzi

• #6 15 Gru 2009 21:44
    mansky
    Poziom 18  

autoas napisał:
    Pamięci i procesory też są zintegrowane i co z tego......
    Jak nie kumasz to ci nic z moich podpowiedzi
    Żebyś wiedział że nie kumam.Nie każdy może wszystko kumać ,ale dzięki temu forum ci co nie kumają mogą otrzymać pomoc od takich jak Ty co w tym temacie są dobrzy.Gdybym w tym czasie gdy zepsuł mi się pojazd znał takiego człowieka jak Ty to nie musiałbym wywalać tyle kasy.Kto wie ,może kiedyś będę chciał skorzystać z Twojej pomocy.Pozdrowienia.

• #7 15 Gru 2009 22:45
    marekfiesta
    Poziom 19  

zadałem pytanie a wy opowiadacie o wszystkim ale nie otym co pytałem. Czy po wymianie sterownika musze zakodować imobilaizer.tylko to chcę wiedzieć.

• #8 15 Gru 2009 22:58
    palala
    Poziom 23  

Tak- ale nie lepiej wymienić przepływke ????

pozdrawiam

• #9 17 Gru 2009 17:53
    marekfiesta
    Poziom 19  

Przelutowałem przepływke troche roboty ale jaki wynik autko chodzi jak nowe. Dzięki za zainetesowanie.Temat zamykam.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME