Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon PIXMA MP220 nie drukuje po dolaniu tuszu

15 Gru 2009 20:17 10904 10
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich,a więc Canon MP220 sprawował się nie nagannie do wymiany tuszu!najpierw skończył mi się kolorowy ale drukowałem czarnym ponieważ właśnie ten najbardziej był mi potrzebny,po skończeniu się czarnego tuszu koleś ze sklepu napełnił mi kasetę z czarnym tuszem i od tej pory drukarka nie wykrywa kaset z tuszem,zakupiłem oryginał i też go nie wykrywa!ciągle na wyświetlaczu pojawia się komunikat (sprawdz atrament U051 KOL) nie drukuje nie kopiuje!co mogło się stać z tym sprzętem?
  • Spec od drukarek
    Na początek przeczyść styki na kartridżu i w drukarce.
  • Poziom 10  
    Nic nie dało to samo co przedtem,i zapomniałem dodać że pali się pomarańczowa dioda na pulpicie przycisków
  • Spec od drukarek
    A co pokazuje oprogramowanie drukarki gdy chcesz drukować?
  • Poziom 10  
    (Skończył się poniższy atrament Kolor <CL-38>
    Wymień zbiornik z atramentem i zamknij pokrywę.Jeśli trwa drukowanie i chcesz je kontynuować z zainstalowaną obecnie kasetą z atramentem itd
  • Spec od drukarek
    Wiec masz odpowiedź. Należy wymienić kolorowy kartridż.
  • Poziom 10  
    A samym czarnym nie mogę drukować?coś jest nie tak skoro mam czarny i czarnym chcę drukować a muszę kupić kolor ???

Dodano po 11 [minuty]:

Przed skończeniem się czarnego tuszu ta kaseta z kolorem była już pusta 4miesiące i nic takiego się nie działo mogłem drukować kopiować samym czarnym
  • Spec od drukarek
    Czy 4 miesiące temu też miałeś komunikat: (Skończył się poniższy atrament Kolor <CL-38>
    Wymień zbiornik z atramentem i zamknij pokrywę.Jeśli trwa drukowanie i chcesz je kontynuować z zainstalowaną obecnie kasetą z atramentem itd
  • Poziom 10  
    Nie,wszystko było ok,drukowała
  • Spec od drukarek
    Wymienić kolor i będzie ok.
  • Poziom 1  
    Po włączeniu drukarki i pojawieniu się tego błędu należy przytrzymać z tego co pamiętam ten malutki przycisk z trójkącikiem w kółku przez około 10 sek. aż zgaśnie pomarańczowa lampka i powinno być w porządku, sam miałem ten problem przytrzymałem ten guziczek i działa.