Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TRILUX 2533TS

08 Lip 2004 04:51 978 4
 • Poziom 23  
  Czy ktoś spotkał się z takim objawem, tv można załączyć wł. sieciowym pojawi się obraz i na tym się kończy , nie działa ani regulacja z pilota ani z tv. Podstawiono pamięć , procek i eeprom, w dalszym ciągu bez zmian. Czy ktoś ma jakieś sugestie? Pozdrawiam JK
 • Poziom 18  
  Witam! Odbiornik po włączeniu włącznikiem sieciowym powinien pozostać w stand-by. Często uszkadzały się tranzystorki w szeregou z odbiornikiem podczerwieni. Zatem polecam odłączyć wyprowadzenie procesora nr 12(IR) oraz pozostawić na szynie tylko 24C08, TDA8376 oraz TXT. Po tych czynnośćiach odbiornik powinien wystartować. Ewentualnie można sprawdzić przebieg na nóżce 8 układu TDA8143. Powinien tu występować przebieg prostokątny o częstotliwości lini. życze powodzenia. Kolega z Elbląga! Sympatycznie ja z Malborka.
 • Poziom 27  
  Może masz tętnienia zasilania procka,Sprawdź reset procka.
 • Poziom 23  
  Dzięki za sugestie jutro sprawdzę i dam znać.
 • Poziom 23  
  A więc tv był w st-by, włączał się i koniec. Usterka to któryś z tranzystorów T502 lub 503(wymiana bez spr.), na n.12 8032 zamiast ok.5V było ok.1V, to blokowało procek,odbierał jako jakiś rozkaz z .pilota. Po wymianie TV ok. Dziękuję za sugestie i pozdrawiam JK.