Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy Android zużywa po cichu pakiety internetowe?

15 Gru 2009 23:14 1780 5
 • Poziom 26  
  Czy system Android stosowany w telefonach łączy się bez wiedzy usera z internetem i zużywa zakupione pakiety internetowe? Tak poinformowano mnie w jednym z salonów. Dlatego odradzano fona z tym systemem i sugerowano WM6.5.
 • Poziom 18  
  Może chodzi o to, że sam pobiera aktualizację oprogramowania. Mój G1 na początku miał tylko angielski i niemiecki na pokładzie a po jakimś czasie (po doładowaniu konta) sam pobrał aktualizację na nowszą wersje softu i zaktualizował się o język polski, co oczywiście kosztowało trochę złotych.
  ZG
 • Poziom 26  
  Czyli taki mały szpion, jak mawiają rosjanie..Raczej mam odradzany ten telefon, ze względu na KONIECZNOść dostępu do netu i aktywacji pakietów internetowych, by nie pójść z torbami ..
 • Poziom 18  
  Generalnie telefony z tej serii (G1, hero) są polecany razem z pakietami internetowymi wiec jeśli ktoś ma duży pakiet i korzysta z internetu to jakos specjalnie tego nie odczuje. Co innego w przypadku pre-paida lub zwykłego abonamentu.
  ZG
 • Poziom 20  
  Mam telefon era g1 z androidem i dedykowanym abonamentem do niego (85zl - 120min + pakiet 500MB) . Nie zamienię go na żadnego z wm. Co do łączenia się z netem to cały czas jest podłączony do internetu. Synchronizuje sie z poczta gmail. Fajną sprawą jest market z którego się ściąga programy (darmowe,testowe,płatne). Da się go odłączyć od neta ale traci sie mocno na funkcjonalności. Pozdrawiam
 • Poziom 26  
  Ja mieszkam na takim zadupiu, że czasem net jest marzeniem. Za 27 PLN mam 90 min do wszystkich( przedł. umowy bez fona ) Pakiet danych 25MB.