Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio z Aux bądź USB - niedrogie

@@@benq@@@ 16 Dec 2009 11:23 3807 11
    @@@benq@@@
    Level 16  
    Witam, poszukuję radia samochodowego, które posiada wejście AUX, bądź USB (bardziej bym wolał z tym). Nie chcę wydać więcej niż 300 złotych na ten sprzęt.

Mam tylko jedno pytanie w sprawie powyższego. Otóż posiadam MP4 Vedia B6, które posiada transmiter FM jak również mógłbym podłączyć do radia przez AUX. Czy na transmiterze będą jakieś pogorszenia w jakości dźwięku?

Radio z USB to na przykład Manta RS6501 (podobno jakość wykonania firmy ostatnio się polepszyła.
    Natomiast sprzęt z AUX to już byłby bardziej "firmowy", i tu wybór jest duży:
    Pioneer 1100MPB
    Sony GT28
    Kenwood W313

Proszę o pomoc.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    wasylwek
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Nie kupuj żadnych...
    medionów, tevionów, firstów, voice kraftów itd.
    Poszukaj coś ...firmowego za 300 zł można mieć zarówno USB jak i AUX i to całkiem sympatyczne.
    @@@benq@@@
    Level 16  
    Najtaniej znalazłem jakiś model LG ale za 399 złotych a to już 100 złotych więcej niż chcę wydać. Więc chyba z Auxem po prostu coś kupię, tylko co?
    User removed account
    User removed account  
    matiaudio
    Level 35  
    Z nowych to :
    JVC KD-R401
    JVC KD-G351
    KENWOOD KDC-W4044UA
    Clarion db lub CZ.
    @@@benq@@@
    Level 16  
    mateusz18092 wrote:
    Z nowych to :
    JVC KD-R401
    JVC KD-G351
    KENWOOD KDC-W4044UA
    Clarion db lub CZ.

Używane mnie nie interesują a te podane to ani jedno nie jest w cenie do 300 złotych.
    Sanei
    Level 18  
    w cenie 200+ zł za nowe to czego nie kupisz to i tak będzie to szajs...dozbieraj 100 i popatrz za modelami jakie wymienił kolega, bądź szukaj używanego.
    @@@benq@@@
    Level 16  
    Szajs mówisz, ok ja się na tym nie znam dlatego pytam. Ale skoro w takiej cenie mógłbym znaleźć co najmniej 100 modeli i to uznanych firm takich jak Kenwood, JVC, Sony, Pioneer to nie wydaje mi się aby wszystkie nadawały się na śmietnik. No bo skoro to wszystko to szajs to może lepiej kupić Mantę bo to też szajs?

Czy naprawdę do 300 złotych nie można kupić radia do posłuchania muzyki od czasu do czasu? Ja nie jestem żadnym audiofilem i nie mam głośników w samochodzie za kilka stów a może nawet tysięcy złotych. Po prostu szukam radia które w takim przedziale cenowym będzie lepsze. Nie mam zamiaru do niczego dokładać. Gdybym chciał do czegoś dozbierać to chyba raczej do nowego samochodu niż do radia które będzie warte połowe tego co on. Nie słucham muzyki po to żeby słyszeli je ludzie na pasach, ale po to aby mi się przyjemniej jechało do pracy.

Pozdrawiam.
    sanders156
    Level 35  
    No coz teraz opisalem konkretnie co zobrazowalo twoja sytuacje i wymagania jako sluchacza , wiec ja ci odpowiem w zadnym razie nie złosliwie ze radia w tym przedziale cenowym nie powalaja jakoscia dzwieku ale napewno zagra sporo lepiej od przecietnego fabrycznego systemu podstawa przy wyborze jest wybor marki ktora posiada renome zeby bylo mniej awaryjne i nie bylo problemu z ewentualnym serwisem kolejna rzecz to spelnienie swoich wymagan co do oferowanych funkcji oraz oczywiscie skoro czlowiek sie nie skupi na dzwieku zeby to byl przyslowiowy high end to niech sie to radyjko mu podoba. Prawda ?
    Ja polece od siebie niestety przekraczajac budzet lecz nie znacznie
    SONY CDX-GT33U , CLARION CZ 109

Dodano po 4 [minuty]:

Jeszcze to ;) KENWOOD KDC-W3044AY/GY
    Niestety poza Sony wszystkie maja tylko AUX a Sony dodatkowo USB mimo wszystko polecam najbardziej clariona pozniej kenwwoda a Sony niestety jako 3 w kolejnosci ale moja ocena sie nie kieruj ja patrze na drobnie roznice w brzmieniu ale nie sa to roznice drastyczne
    bolek44
    Level 17  
    Do 200 nie wymagaj wiele od radia.Szukaj pionnera,kenwooda,jvc z podstawowych wersii
    madstorm
    Level 12  
    Warto się rozejrzeć za świątecznymi promocjami. Ogólnie polecam odwiedzenie sklepu Norauto, tam udało mi się kupić JVC KD-R501 za 350 zł (ostatni egzemplarz :) ) i widziałem kilka innych przecenionych modeli Sony czy LG za ok 300zł, ale nie potrafię sobie przypomnieć dokładnie za ile.

Odwiedź ich stronę internetową żeby sprawdzić gdzie czy jest jakiś w okolicy Twojego miejsca zamieszkania.
    @@@benq@@@
    Level 16  
    Też myślałem nad Norauto, więc tam wpadnę.