Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Echostar +DVR 7400, +Cyfrowy Polsat +hdd +hd

16 Gru 2009 15:35 3131 1
 • Poziom 2  
  Echostar +DVR 7400, +Cyfrowy Polsat +hdd +hd Echostar +DVR 7400, +Cyfrowy Polsat +hdd +hd

  Jest niezły. Nie reaguje tak szybko na real pauzę jak dekoder w "n" ale nie jest tragicznie. Ogólnie oceniam go w skali 1-10 na 5. Niestety jak to w każdym dekoderze Polsatu niepraktyczne menu:
  - brak możliwości zrobienia sobie własnej listy kanałów ze wszystkich dostępnych. Taką listę można zrobić tylko dla kanałów niekodowanych.
  - brak możliwości ustawienia stałej, własnej kolejności wszystkich kanałów. Trzeba to ustawiać za każdym razem.
  Dekoder nie jest cichy. Najpewniej to dysk słychać, dźwięk przypomina mi stare 10 Gigowe dyski HP. Ciągły dźwięk, coś pomiędzy przetwornicą a trafem. W czasie wstrzymania dysk się wyłącza z opóźnieniem około minuty. Urządzenie nagrywa zadane pozycje, nawet gdy jest w stanie wstrzymania. Niestety bardzo wolne menu przy epg i przełączaniu kanałów. Dźwięk stacji telewizyjnych, jakby z mniejszym bitrate niż w n-ce. Słyszalne małe pasmo przenoszenia. Odnoszę wrażenie, że śmiga to w okolicach 96 kilobitów w MP3, nie w AAC czy AAC+. Dźwięk więc troszkę ślimaczy. Mam też n-kę, miałem cyfrę, więc mam odniesienie. Jednak nie wiem, czy niskiej jakości dźwięk to sprawka całej platformy Polsatu, czy tego konkretnego modelu. Gniazda USB oraz RJ-45 obecnie bezużyteczne doputy nie rozgryziemy tego tematu.
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 10  
  jak w nim ustawic kolejnosc programow? niech juz bedzie za kazdym razem po odlaczeniu od pradu, tylko jak to zrobic?