Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SE W910i Nie działają klawiatury - dziwny przypadek

16 Gru 2009 15:56 2385 11
  • Poziom 18  
    Tak jak w temacie nie działają mi w soniaku w910i klawiatury z tego co widzialem po czujnikach byl lekko zawilgocony, ale wymyłem i dalej to samo. Wydaje mi się, że przyczyna jest inna niż zawilgocenie. Co mnie dziwi? Klawiatury normalnie się podświetlają, gdy zgaśnie podświetlenie i się rozsunie telefon to normalnie wszystko się podświetla. Raz po sofcie zdążyłem wejść w menu serwisowe. Właśnie dziwi mnie to, że podłączając tel pod komputer z C i 2/5 to wszystko jest ok wgrałem mu softa, ściągnąłem simlocka. Co może być uszkodzone? Na co obstawiacie?
  • Poziom 24  
    Podstaw wymien wszystkie tasmy,ja bym stawial na dolna klawiatore.
  • Poziom 18  
    Tylko wszystkie taśmy trochę kosztują dlatego właśnie chciałbym aby jak najwięcej osób powiedziało mi którą taśmę o to podejrzewa. Zauważyłem jeszcze, że jak się włączy telefon to już przyciskiem nie da się go wyłączyć. Nie wiem co mam zrobić pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Dziwne objawy może go wyprać w wanience jeszcze raz?
  • Poziom 29  
    Przeczysc zlacza tasm i gniazda na tasmy na pcb, moze jest osad na nich
  • Poziom 18  
    No więc wymyłem płyte drugi raz a do tego wszystkie taśmy i teraz przez chwile było ok ale potem tel się wyłączył i teraz się wyłącza po chwili. Postanowiłem odpiąć taśmę slidera od górnej płytki klawiatury i wtedy dolna klawiatura działa. Przy odpeitej tasmie telefon mozna juz normalnie wylaczyc. Na co stawiacie?
  • Poziom 28  
    Taśmy kupujesz od pewnego sprzedacy czy jak leci z All.... oby najtaniej??
  • Poziom 18  
    Kupuje w serwisie u znajomego, jak nie ma to zamawiam u sprzedawców na allegro u których już nie raz zamawiałem, jak oni nie mają części to szukam używanych w necie, a na końcu jak nic nie ma to biore to co jest. Ale nie wiem co to ma wspólnego z moim telefonem.
  • Poziom 24  
    LONGER1991 napisał:
    Kupuje w serwisie u znajomego, jak nie ma to zamawiam u sprzedawców na allegro u których już nie raz zamawiałem, jak oni nie mają części to szukam używanych w necie, a na końcu jak nic nie ma to biore to co jest. Ale nie wiem co to ma wspólnego z moim telefonem.

Jesli miales tanie hinskie czesci to mogly sie juz zepsuc ;)
  • Poziom 18  
    Jak telefon dostałem to był cały w oryginale wcześniej nic przy nim nie było robione
  • Poziom 9  
    Moze poszla ci gorna plytka klawiatury...
  • Poziom 9  
    Tańsze taśmy z allegro są mniej wytrzymałe od oryginalnych więc lepiej troche dołożyć a telefon dłużej pochodzi
  • Poziom 18  
    Tak jak mówiłem kupuję w oryginale i na allegro tylko jak w hurtowni nie ma, ale chyba zakupie jakiegoś szrota za 50-60zł i taniej mnie to wyjdzie.