Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia E65 - szybko padająca bateria

fibeer 16 Gru 2009 16:00 1636 3
  • #1 16 Gru 2009 16:00
    fibeer
    Poziom 2  

Witam
    Mam taki oto problem, posiadam 3 baterie do telefonu i żadna z nich nie trzyma mi powyżej 24h - baterie są sprawne. Podczas ładowania baterii nagrzewa się ładowarka jak i dolna część telefonu. W Phoenix-e w ADC Reading -> Battery Current pokazuje mi pobór prądu w stanie czuwania telefonu ze standardowym wygaszaczem bez żadnych dodatkowych programów w tle 160mA, czy to jest normalny pobór? Czy oby nie jest za duży? Co może być przyczyną, że telefon tak szybko wykańcza baterie. Proszę o pomoc.

0 3
  • #2 16 Gru 2009 16:18
    gsmangel
    Użytkownik obserwowany

Sprawdź czy telefon nie ma gdzieś zwarcia.

0
  • #3 16 Gru 2009 20:45
    fibeer
    Poziom 2  

gsmangel napisał:

Też wydaje mi się, że to może być zwarcie...ale jak to sprawdzić? najlepiej bez rozbierania komórki? Może po poborze przez komórkę prądu z baterii? w Phoenix-ie w Battery Current mam wartość 160mA czy to oby nie za dużo?

Dodano po 3 [godziny] 30 [minuty]:

Czy mógłby ktoś sprawdzić jaką ma wartość Battery Current w Phoenix-ie przy E65 w stanie czuwania??

z góry dzięki!

0
  • #4 16 Gru 2009 20:55
    karolark
    Poziom 40  

fibeer napisał:
    gsmangel napisał:

Też wydaje mi się, że to może być zwarcie...ale jak to sprawdzić? najlepiej bez rozbierania komórki? Może po poborze przez komórkę prądu z baterii? w Phoenix-ie w Battery Current mam wartość 160mA czy to oby nie za dużo?

Dodano po 3 [godziny] 30 [minuty]:

Czy mógłby ktoś sprawdzić jaką ma wartość Battery Current w Phoenix-ie przy E65 w stanie czuwania??

z góry dzięki!

Bez rozbierania a co to za przyjemnosc ?
    skoro telefon sie grzeje to po co go meczysz - ewidentnie gdzies ma zwarcie
    zacznij od demontazu obejrzyj czy niema zawilgocenia i tu podejrzewam ze sie skonczy bo ani sprzetu pewnie niemasz ani wiedzy skoro zadajesz takie pytania

0