Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canal + od UPC - drżący obraz

16 Gru 2009 21:26 1340 3
  • Poziom 10  
    Czesc.

Nie moge nigdzie znalezc odpowiedzi na moj problem.

Posiadam telewizje cyfrowa od UPC, pakiet max standard. Wczoraj zamowilem sobie pakiet C+. Na Canal + i C+Film obraz jest super, natomiast na C+Sport i Sport2 ogladajac mecz pilki noznej zauwazylem iz czasem jest momen jak obraz drzy, np. linia koncowa boiska jest jak by zamazana, obraz lekko zwalnia, drzy, po chwili ok. I tak caly czas, co to moze byc?? Na zadnym innym programie tego nie zaobserwowalem, ogladam mecze na obu Polsat Sport nigdy cos takiego sie nie dzialo.

Bede wdzieczny za pomoc. Pozdrawiam !!
  • Poziom 10  
    Szperalem w ustawieniach dekodera.

I ciekawa rzecz. Jak daje format obrazu mam do wyboru: 16:9, 4:3 i letterbox.

Moj tv to starszy kineskopowy Grundig. I jak daje na 4:3 to wtedy wszystko ok, nie ma zadnego skakania itp, jednak wtedy nie wiem dlaczego dekoder nie dopasowuje mi obrazu do wielkosci tv tylko boki sa uciete, jak by robil zooma. Wracam spowrotem na letterbox, na innych programach ok a C+sport co chwilke drzy, wiecie czym to moze byc spowodowane??
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    1. Wymiana kabla SCART.
    2. Instalacja izolatora np: http://www.tripol.de/laden/r48606.htm
    3. Czy oprócz TV i BOX'a masz podpięte: DVD/kino domowe/magnetowid?

A poza tem: przecież istnieje cuś o nazwie serwis w twojej kablówce - zgłoś usterkę, niech oni się martwią :twisted:
  • Poziom 10  
    Chyba wlasnie bede musial zadzwonic i dowiedziec sie dlaczego tak jest bo naprawde jest to wkurzajace

Dekoder jest podpiety eurozlaczem do tv, a do dekodera podpiete mam dvd belwood.

Wszystko bylo by ok gdyby nie to ze zamiast aby przy formacie 4-3 dopasowal ekran on robi zoom i przycina boki. Wiec musze ogladac na letterbox a tam znowu co jakis czas drzy, rozmazuje zawodnikow po czym znow na chwile ok.

Dzieki w kazdym razie za odpowiedz, sprobuje tak na wszelki wypadek zmienic kabel, zobaczymy co bedzie.

Pozdrawiam

Proszę poprawić pisownię ( polskie znaki)
    Regulamin p.15 - GKVIDEO