Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Elektroniczny moduł zapłonowy do Charta GL133

08 Lip 2004 13:43 11912 12
  • Poziom 10  
    Witam.
    Interesuje mnie to co w temacie czyli elektroniczny moduł zapłonowy do Charta GL133, a konkretnie schemat takiego urządzenia. Jeśli ktoś ma taki schemat lub coś co będzie tak samo pracować w Charcie to proszę o pomoc.
  • Poziom 14  
    Witam .
    gl 133 to moduł tyrystorowy, nie mam skanera ale schemat jest na tyle prosty że
    go wklepie ręcznie jeśli Jesteś nadal zainteresowany.
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Jeśli byś mógł przyślij mi ten schemat będę wdzięczny
    0691(malpa)wp.pl
    Łysy ( Znany także jako Murzyn, Czarnuch lub jawamustang)
  • Poziom 18  
    Witam,
    ja również potrzebuje schemat takiego modułu.

Posiada ktoś coś takiego jeszcze??

Z góry dziękuję
  • Poziom 10  
    Mam schemat tego modułu ale potrzebuje jeszcze wykaz tych wszystkich częsci (np rodzaj kondensatora, itp.) oraz opis schematu.
    Z góry dziękuje.
  • Poziom 11  
    Mam zamiar wykonać ten układ, ale wcześniej chciałem zapytać czy ktoś już to robił? Czy schemat powyżej jest sprawdzony w praktyce i jaki rodzaj kondensatorów oraz jaką moc rezystorów mam użyć?
    P.S. Układ będzie pracował w kosiarce, zastąpi oryginalny TELEPOD GL133.
    Czekam na odpowiedzi.
    Pozdrawiam
    Awards
  • Poziom 15  
    nowy moduł kosztuje grosze , po co marnować na to czas?
  • Poziom 11  
    Może i grosze, tylko gdzie go mogę kupic!!!!???????
  • Poziom 1  
    czy zamiast cewki wyzwalanaia moge zastosowac przerywacz?
    - chcę to wsadzic do jawki :D
  • Poziom 12  
    Ja właśnie rozlożyłem nowy modół i jestam tytrystor 2n6399 kon 1uf/400v, drugi kondensator ceramiczny jakiś chyba tylko 10 jest napisane i dwa rezystory, tylko nie wiem jakiej wartości bo napylone na płytke są, 1 chyba 5,6k a drugi coś koło 2k trzy dziody 1n4007 i nie wiem czy schemat z poprzednich postów jest orginalny, i czy bedzie działał, ja ten modół(nowy) kupiłem 3 dni temu i iskry w swoim charcie nie ujrzałem:)
  • Poziom 11  
    mam taki moduł ale nie posiadam czujnika czy moge założyć z cinqecento 700 tak czujnik i czy to będzie działać
  • Użytkownik usunął konto