Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ferguson FK-7900 UCI - odtwarzanie zapisów z PVR

greggy 17 Gru 2009 11:44 2701 2
  • #1 17 Gru 2009 11:44
    greggy
    Poziom 12  

Doskwiera mi (i spodziewam się pozostałym użytkownikom) pewien mankament, jak przypuszczam w oprogramowaniu.
    Mianowicie zapis audycji na USB pozostawia pliki .ts. Następnie można je odtwarzać poprzez użycie przycisku PVR na pilocie i wybór 'moje nagrania'.
    Problem mam w momencie, gdy podczs odtwarzania nacisnę pauzę lub przewijanie, a potem ponownie odtwarzanie. Wtedy niebieski pasek z opisem 'Start' nie znika po 2 sek (a takie mam ustawienie) i nie da się go pozbyć. Użycie przycisku 'exit' na pilocie powoduje od razu wyjście z odtwarzania i przejście do menu 'moje nagrania', a nie zniknięcie paska, jak sugerował mi któryś z panów w R&D Fergusona.

Czy obserwujecie ten sam problem?

Soft 2.1.0 ze strony producenta był wczytany z USB, następnie reset do 'ustawienia fabryczne' i wgranie ponowne listy kanałów

0 2
  • Pomocny post
    #2 17 Gru 2009 20:04
    lpm11
    Poziom 22  

a przycisk i (info)?

1
  • #3 18 Gru 2009 13:39
    greggy
    Poziom 12  

Tak się stało, że chciałem zobaczyć jak jest w starszej wersji softu, wgrałem 2.0.4. Jest tak samo. Ale potem jak chciałem wrócić do 2.1.0, to odbiornik zwisa z napisem boot 111 i nic. Kiedyś startował z boot 112.
    Oddaję do serwisu.

A kolega lpm11 ma tego Fergusona? No i jak jest, bo ja nawet nie mam jak sprawdzić, czy przycisk 'info' jest tym panaceum.

0
  Szukaj w 5mln produktów