Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

KIP 3000 service manual .

jch21 17 Dec 2009 16:45 1987 4
    jch21
    Level 10  
    Witam, czy ktoś ma i mógłby udostępnić service manual do KIP 3000 (odwdzięczę się)?
    Robson1
    Level 26  
    A może napiszesz jaki masz problem? Może coś poradzimy.
    jch21
    Level 10  
    Jeżeli wiesz coś na temat tych kserokopiarek to może ustosunkujesz się do takiego problemu:
    Zamierzam wykupić licencję na skan kolorowy, oczywiście będzie potrzebna kalibracja skanera i dowiedziałem się, ze nie uda się jeśli będą jakieś rysy na szybach. Kserokopiarka ma trochę na liczniku więc i rysy oczywiście również są, jednak na skanie ich nie widać, w serwisie stwierdzili, że i tak trzeba wymienić razem z elementami skanującymi bo kalibracja nie wyjdzie – koszt ok. 500 netto / sztuka.
    Zastanawiałem się, czy naprawdę nie można wymienić samych szyb? Może da się je dorobić? Jak to jest zbudowane?
    lordqpa
    Level 24  
    Można wymienić szybki, dobry szklarz potrzebny bo są z jednej strony sfazowane. Stały problem z porysowanymi szybkami. Metoda to nożyki i trochę wprawy. Szybki są wklejane na taśme dwustronną. Pzdr.
    jch21
    Level 10  
    Dzięki za informację. Trochę zabawy jednak z tym będzie… Ważne, że się da to wymienić niższym kosztem. Wymiana całych elementów skanujących raz na rok lub dwa lata mnie nie uradowało.
    Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam