Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wkc 3301 error2

08 Lip 2004 16:59 1236 2
  • Poziom 10  
    Witam,mam pytanie czy do tego radyjka może pasować bin od wkc 3201 bo szukałem wszędzie i nie ma do 3301.Radio po włączeniu na wyświetlaczu pokazuje error2 po wgraniu wsadu od wkc 3201 pokazuje error1.Podejrzewam że to wina zawartości pamiątki.Jeśli ktos może przesłać poprawną zawartośc pamięci był bym wdzięczny.Pozdrawiam.
  • Poziom 18  
    Tak zawartość jest niepoprawna,a co się stało z orginałem?3301 powinien się uruchomić na wsadzie od 3201 policz dobrze linie 10.
  • Poziom 10  
    orginał mam zczytany z pamięci(24c04) no i właśnie na nim wyskakuje błąd.W linii 10 jest tak:31 a1 ff ff ff ff ff ff 04 00 01 17 13 00 d0 41 - to orginał zczytany z radia,trudno mi cos powiedzieć na ten temat gdyz pierwszy raz mam styczność z takim radyjkiem.No to może coś innego w tym radyjku jest nie tak skoro powinien się uruchomić na wsadzie od 3201,zauważyłem że dość dobrze grzeje się układ tda43006,może to jego wina ale dla pewności chciałbym zaprogramować pamięć sprawdzonym wsadem,wtedy był bym pewien co robić dalej.

edit:pewnie że tak,okazuje się że w linii $10 jest kod i licznik błędów,przekonany byłem że wysypała się zawartość pamięci i dlatego jest error a chodziło widocznie o to że był za dużo razy wstukany zły kod.Radyjko już gra,dzięki za pomoc.Pozdrawiam.