Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

volvo v40,problem z LED-em

17 Gru 2009 19:51 3023 9
  • Poziom 9  
    mam volvo v40,2000 rok.nie swieci sie wcale LED.zamek centralny i immobilizer funkcjonuja normalnie.jesli uszkodzona jest sama lampka(led)jak sie do niej dostac?jak ja wymienic?gdzie ja kupic?
  • Poziom 27  
    Alamrm jest fabryczny? Czy wczesniej swiecila sie? Moze w ustawieniach centralki dioda zostala wylaczona, lub wypiol sie/urwal kabelek od niej.
  • Poziom 9  
    volvo jest z 2000 roku,ja kupilem go rok temu i tak dziala caly czas.alarmu nie mam,centralny dziala prawidlowo
  • Poziom 43  
    To jest dioda w oprawce(wstawiona np. w jakiejś zaślepce
    ) czy fabryczna kontrolka?
  • Poziom 9  
    ta dioda jest fabrycznie wbudowana w prawy glosnik na desce rozdzielczej pod sama szyba przednia
  • Poziom 43  
    Masz klimę automatyczną? Na pewno masz bo to, o co pytasz to czujnik nasłonecznienia:D
  • Poziom 9  
    nie mam automatycznej klimy,tylkao reczna
  • Poziom 43  
    Tak wygląda twoja klima?
    volvo v40,problem z LED-em
  • Poziom 12  
    Bez alarmu oryginalego nie musi świecić ta dioda.
  • Poziom 9  
    nie nie tak wyglada moja klima,mam trzy pokretla i trzy prostokatne przyciski<,lewy rotacja powietrza tylko wewnetrznego,srodkowy klima ,prawy szyba tylna

Dodano po 3 [minuty]:

powiedz mi jeszcze jak wyciagnac console w ktorej jest radio.trzy sruby wykrecam pod radiem od srodka nad popielniczka,ale jak odczepic od gory,od panelu z klikma-wlasnie pokretlo kierunku nawiewu z prawej strony nie mam podswietlonego,padla zaroweczka i nie wiem jak odczepic panel i dostac sie pod te trzy pokretla.nie chciylbym polamac czegos

Dodano po 6 [minuty]:

powiedz mi jeszcze jak wyciagnac console w ktorej jest radio.trzy sruby wykrecam pod radiem od srodka nad popielniczka,ale jak odczepic od gory,od panelu z klikma-wlasnie pokretlo kierunku nawiewu z prawej strony nie mam podswietlonego,padla zaroweczka i nie wiem jak odczepic panel i dostac sie pod te trzy pokretla.nie chciylbym polamac czegos