Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG GT 505 jak wyłaczyć cyfry 1 2 3 z ekranu głównego

kasprzyk 17 Gru 2009 21:44 5692 12
  • #1 17 Gru 2009 21:44
    kasprzyk
    Specjalista elektryk

Witam
    Pytanie jak w temacie, nie wiem w którym momencie pojawia się zestaw 3 cyfr zamieszczonych w kwadratach na górze ekranu, do tego na dole po prawej także w kwadracie pojawia się "+" - jak sie tego pozbyć ?

pzdr

0 12
  • #2 19 Gru 2009 14:55
    jayu0
    Poziom 37  

Patyczkiem rozwijasz menu na dole ekranu po prawej stronie i następnie "łapiesz" kwadracik i przeciągasz go na to menu.

0
  • #3 19 Gru 2009 17:49
    kasprzyk
    Specjalista elektryk

Dziękuję za odzew, niestety nie bardzo wiem dalej jak to zrobić.

zasyłam obrazki
    1 - to co chcę zlikwidować

2- jest to menu po naduszeniu prawej dolnej ikonki - nie ma tam już tego kwadracika z plusem, nie mogę, nie wiem jak go przeciągnąć.

LG GT 505 jak wyłaczyć cyfry 1 2 3 z ekranu głównego LG GT 505 jak wyłaczyć cyfry 1 2 3 z ekranu głównego

0
  • #4 20 Gru 2009 14:03
    jayu0
    Poziom 37  

Musisz ten + nacisnąć z 1 foty i powinien się wysunąć pasek szybkiego menu ;)

0
  • #5 20 Gru 2009 15:41
    kasprzyk
    Specjalista elektryk

Właśnie w tym rzecz, ze po naciśnięciu tego plusa włącza się książka telefoniczna, do góry po lewej stronie wtedy mam menu dodatkowe - ale w nim mam tylko możliwość wyboru 1Wybierz wiele, 2 Szukaj według grup

0
  • #6 24 Gru 2009 13:56
    qczma
    Poziom 1  

LG GT505 ma dwa rodzaje menu.
    Pierwszy to ten z cyferkami 1, 2, 3. Są to trzy "pulpity" na które możesz wyciągnąć dowolna osobę z książki. Klikasz "1", klikasz "plusik" i wybierasz wpis z książki, po czym możesz go dowolnie przesuwać po ekranie. Możesz to zrobić na wszystkich trzech pulpitach. Po kliknięciu w wyciągnięty na pulpit kontakt możesz bezpośrednio rozpocząć rozmowę, rozpocząć rozmowę z obrazem, wysłać sms-a i edytować kontakt. Jeżeli do kontaktu dodany jest obraz lub zdjęcie to pojawi się ono w tym kwadraciku.

Drugi rodzaj pulpitu do pulpit do skrótów (do aplikacji, miejsc w menu, nie do osób).
    Uruchamiasz go tak: dotykasz ekranu gdzieś w środku (byle nie w kwadracik z osobą) i nie odrywając palca przeciągasz do brzegu ekranu. Pojawi się inny ekran, już bez cyferek 1 2 3. Klikając na "kwiatek" który jest w miejscu plusika z poprzedniego menu wyświetlasz w dolnej części ekranu skróty, które możesz przeciągać na pulpit i ustawiać je w dowolny sposób. Możesz wyciągnąć mi.in. odtwarzacz, kalendarz, serwis pogodowy itd.

Mam nadzieję, że pomogłem.

0
  • #7 24 Gru 2009 14:43
    kasprzyk
    Specjalista elektryk

Kolego qczma zrobiłeś mi miły prezent na gwiazdkę :)
    niektóre rzeczy są tak proste, że aż skomplikowane :D

pzdr

w tym dziale nie funkcjonuje przycisk Pomógł - ale zdecydowanie mi pomogłeś
    jeszcze raz dzięki

0
  • #8 29 Gru 2009 19:12
    puuzon
    Poziom 10  

Witam!
    Wystarczy dość szybko przesunąć (nawet palcem) po ekranie,np w lewo
    Tak ja postępuję przy zał. : wył

0
  • #9 22 Sty 2010 15:19
    tomek1800
    Poziom 9  

dzieki , pomoglo ,mialem ten sam problem

Dodano po 9 [minuty]:

jeszcze chcialbym sie dowiedziec jak zmienic dzwiek dzwonka i sygnal wiadomosci w tym telefonie , bo dzwieki sa ale nie mam pojecia jak ustawic

0
  • #10 04 Lut 2010 19:33
    tom452
    Poziom 1  

Jest klika sposobów, m.in. taki:
    - wybierasz u dołu ekranu głównego ikonę "Menu" - przypomina kostkę do gry z czterema oczkami
    - pokażą się kolejne ikony i pasek po prawej stronie, gdzie na dole wybierasz "Ustawienia"
    - następnie z ekranu "Profile"
    - wybierasz profil, który chcesz edytować (personalizować): np :"Normalny"
    - pojawi się lista, gdzie możesz określić dzwonek połączeń głosowych, wideo, wiadomości i ich głośność.

0
  • #11 24 Lut 2010 18:51
    radzion19
    Poziom 12  

Witam,właśnie zakupiłem ten telefon,i o dziwo po włożeniu karty SIM telefon sam się skonfigurował do PLUS GSM,tzn.SMS,MMS,WAP,czy tak powinno być czy ktoś mógł już w tym telefonie grzebać,dodam że kupiłem nowy w EURO RTV.

0