Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

blaupunkt cd30mp3 brak dźwięku OPEL ASTRA III

jasko230 18 Dec 2009 21:48 7685 5
    jasko230
    Level 2  
    Proszę o pomoc. Po właczeniu rano radia w aucie zniknał głos. Wszystko działa zmienia sie radio i cd a nie ma głosu. Moze ktos sie spotkał z tym problemem ???? jak zrobic restart ustawien w tym radiu moze to pomoze ?? pozdrawiam

Klawisz Pisownia po to jest aby go używać , po za tym ozdobniki do usunięcia. Reg. pkt 8.2 , 10.9 , 15 i 11.2. Popraw swój post. [damiancz]
    mister_j
    Level 22  
    no nie dziwię się koledze, jak tam macie -20 C w nocy.... brrr. A tak na poważnie to spróbuj je odłączyć od kostki na chwilę (taki reset), może coś pomoże, ale osobiście nie jestem to tego w pełni przekonany. Te radia mają czasami problemy, ale bardziej z charczącym dźwiękiem. Ale spróbować można. Pzdr
    mdm150
    Level 27  
    Bym obstawiał uszkodzenie się końcówki mocy. Może też wysunęła się z radia kostka iso od głośników, bo u siebie też raz miałem taki przypadek ze przestało grać bez powodu.
    irek19
    Level 33  
    E tam, tak z niczego uszkodzona końcówka!
    Może się co poluzowało w ISO.
    jasko230
    Level 2  
    Nie poradziłem z tym problemem wszystko wyglada że jest ok. Zaniosłem radio do serwisu więc na stwierdzenie uszkodzenia trzeba bedzie troche poczekać.
    jasko230
    Level 2  
    Uszkodzone były koncówki mocy. Koszt naprawy wyniósł 70 zł lecz problem pojawił sie kolejnego dnia jak właczyłem radio. Postanowiłem podłaczyc stare radio ktore posiadam z innego samochodu i jak sie okazało problem tkwi w głosniku tylnym od strony kierowcy. Teraz jest u mnie temp. ok -25'C na zewnatrz wiec trzeba bedzie rozebrac poszycie drzwi lecz zrobie to dopiero jak bedzie troche wieksza temp. Sądze ze moze byc uszkodzony głosnik lub przewody które robia zwarcie :-) pozdrawiam

Klawisz "Pisownia" po to jest w systemie by go używać. Popraw swoje posty - regulamin. [damiancz]