Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Router WT-2000ARM i zrywanie połączenia ADSL

djmarcin87 19 Gru 2009 16:57 819 0
  • #1 19 Gru 2009 16:57
    djmarcin87
    Poziom 10  

Witam,
    Dwa dni temu zakupiłem modem wymieniony w opisie, podłączyłem i zainstalowałem automatycznie z płyt sterowniki i skonfigurowałem na każdym kompie tak jak kazali w instrukcji. Wszystko było ok dopóki nie nastąpiło pierwsze zerwanie połączenia dioda przy adsl na routerze zaczela mrygać i po chwili nie było netu na obu kompach.
    Przypuszczam, że coś źle skonfigurowałem na kompie lub w routerze.
    Moje pytanie to:
    Jak skonfigurować poprawnie router i dwa komputery pod neostrade (zleży mi na tym aby nie zrywało połączenia przez 24h bo wiem ze neo zrywa polaczenie raz na dobę.)?
    Proszę mi wytłumaczyć wszystko po kolei ponieważ jestem zielony w tych sprawach aczkolwiek na kompach sie znam. No i czy mam te czynnosci robic na obu kompach czy tylko na jednym.
    Poniżej daje screeny z ustawieniami jakie mi przyszły tylko do głowy zwiazanymi z internetem i siecią, jesli znajdziecie też jakąś źle ustawioną funkcje nawet poza tematem proszę o wskazówkę :)

Router WT-2000ARM i zrywanie połączenia ADSL Router WT-2000ARM i zrywanie połączenia ADSL Router WT-2000ARM i zrywanie połączenia ADSL Router WT-2000ARM i zrywanie połączenia ADSL Router WT-2000ARM i zrywanie połączenia ADSL
    Router WT-2000ARM i zrywanie połączenia ADSL Router WT-2000ARM i zrywanie połączenia ADSL Router WT-2000ARM i zrywanie połączenia ADSL Router WT-2000ARM i zrywanie połączenia ADSL Router WT-2000ARM i zrywanie połączenia ADSL

Dodano po 5 [godziny] 15 [minuty]:

Router WT-2000ARM i zrywanie połączenia ADSL

0 0
  Szukaj w 5mln produktów