Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Licznik poboru energii JM TRONIK L3Fk-BT

marcino1100101 19 Dec 2009 12:19 10897 3
    marcino1100101
    Level 11  
    Witam wszystkich forumowiczów.Chciałbym spytać czy ma ktoś może założony licznik JM TRONIK L3Fk-BT? Zależy mi żeby się skonsultować z taką osobą ponieważ potrzebuję informacji na temat dwóch strzałek,które się palą na wyświetlaczu pod literkami L1 L2 L3.Są to małe strzałki jedna z nich (ta mniejsza) jest skierowana w dół a ta większa w bok.Bardzo proszę o odpowiedz jak ktoś ma taki licznik.:|
  • Helpful post
    =Grzegorz=
    Level 23  
    Zazwyczaj takie strzałki oznaczają kierunek przepływu energii, bo licznik może mierzyć czynną i bierną zarówno pobieraną jak i oddawaną

Zrób jakieś zdjęcie może komórką tych oznaczeń...
    marcino1100101
    Level 11  
    Ok zrobię zdjęcie i wstawię dzięki wielkie.Chciałem jeszcze dodać że jedna z tych strzałek ta mniejsza jak wyłączę prąd to zmienia kierunek na dół a jak włączę to zmienia kierunek na przeciwny.

Dodano po 18 [minuty]:

Zamieszczam zdjęcie(to te strzałki w prawym górnym rogu)Licznik poboru energii JM TRONIK L3Fk-BT

Dodano po 4 [minuty]:

Sory za jakość zdjęcia coś mam z telefonem nie tak ,wcześniej robił lepiej,ale widać.Ta mniejsza strzałka w pionie zmienia kierunek jak wyłączę korek a ta skierowana w prawo jest cały czas w tej pozycji.
  • Helpful post
    Kuba_eM
    Level 24  
    Poziome (P): w prawo - pobór energii czynnej, w lewo - oddawanie energii czynnej
    Pionowe (Q): w górę - pobór energii biernej, w dół - oddawanie energii biernej.
    I jeszcze obrazek:
    Licznik poboru energii JM TRONIK L3Fk-BT

Zamykam.
    [Akrzy]