Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

tylna szyba w bagażniku (combi ) renault laguna 2000r

kriss4065 19 Dec 2009 21:15 17365 6
 • #1
  kriss4065
  Level 9  
  Witam !!!
  Właśnie kupiłem Lagune w combii z 2000roku i dowiedziałem się że można otworzyć samą szybę (bez konieczności otwierania całej klapy ) Tylko jak to zrobić, próbowałem wszystkiego Pomocy
 • #2
  szefox
  Level 11  
  nad tablicą dejestracyjną po lewej stronie jest dość szeroki przycisk do otwierania tej szyby jeśli jednak to nie pomoże to pewnie masz zablokowany mechanizm wewnątrz klapy. powodzenia :)
 • #3
  kriss4065
  Level 9  
  Kolego szukałem na listwie nie ma tam żadnego guzika =[

  Dodano po 3 [minuty]:

  A możliwe jest to że po prostu znajomy mnie wkręcił i nie ma mechanizmu. Patrzyłem w instrukcje obsługi i coś pisze po wycieraczce (szkoda tylko że p holendersku )

  Dodano po 4 [minuty]:

  Dokładnie jest to renault laguna break RTE 1.6 16v 2000r.
 • #4
  szefox
  Level 11  
  Kolego ja mam lagunę kombi i uchylną szybe posiadam a z tego co wiem to każda lagunka 1 posiada uchylną tylną szybe :) Jeżeli widzisz na tylnej szybie dwie śruby na dolnych rogach do których przymocowane są siłowniki, to masz otwieraną tylną szybę. Może prościej by było gdybyś umieścił zdjęcie taj klapy.
 • #5
  69robert
  Level 1  
  Nie każda laguna posiada uchylną szybę. Najprościej to zobacz czy szyba ma dodatkowe silowniki. Zaślepki(miejsce na mocowanie amortyzatorów) ma każda.
  Pozdrawiam Robert
 • #6
  kriss4065
  Level 9  
  W końcu znalazłem Dzięki Wszystkim Pozdro
 • #7
  pietrucha1234
  Level 11  
  Witam:)
  Do wczoraj miałem problem z przełącznikami do otwierania klapy bagażnika w Lagunie II z 2002roku i nie wiedziałem do czego służy mniejszy przycisk...bo i skąd mogłem wiedzieć skoro nic tam nie działa :)Rozebrałem dzisiaj tapicerkę i kawałek po kawałku złącze po złączu wyczyściłem ze śniedzi ale niestety i tak nie działa ani otwieranie klapy ani szyby bagażnika.Zadowalające jest to że przy obu zamkach mam prąd w fioletowym kabelku ale to i tak nic nie pomaga, po wymontowaniu zamka klapy bagażnika sprawdziłem na krótko silniczek i działa a po zamontowaniu i tak nie działa...żadnej reakcji.Pomóżcie